bugün

(#9065821) şeref konusunda takıntısı olan, tekdüze olan yazardır. çözüm sunmaz, sadece şerefsiz der..
(bkz: #9067081)

insanları o böyle, şu şöyle, başlığı açan da buymuş şeklinde sınıflayan bir segregasyonist zavallı daha. belki babası da gaydi ama bundan haberi yok bu arkadaşın. hayatında ilk kez görmüş gibi entryler giriyor. çok komik doğrusu...
siyasi partilerin düşünceleriyle gaylerin düşüncelerini kıyaslayıp çıkan sonucu baz alarak karar veren yazar.
hoş gelmiş.
(bkz: #9138920)pensilvanya dolaylarından birileri adnan menderes'in suçsuz yere asıldığını söylemiş kendisine, o da diğerleri gibi inanıvermiş...
halbuki az okuyabilse, okuduklarını analiz edip özümseyebilse daha fazla beklenti içinde olabilirdik kendisinden.
neyse...
1.94 lük dev adam.
sadece din kitapları okumayı yeğleyip başka kitapları okuyup ve yahut din harici bilgileri kafasına sokup bilgilenmeyi reddeden fakat her konu hakkında atıp tutmayı da kendine reva gören, atatürk'ü sevmeyen biri...
durduk yere insanı sokan bir yılanla çok ortak noktası var. önce gelir bir şeyler söyler, sonra tırsar kaçar. hani bazı insanlar vardır, yazdıklarına katılmasanız bile kalite kokusunu alırsınız yazılarından. işte söz konusu olan bu yazarda ise tam tersini görmekteyiz. buram buram burnunuza gelen bir kalitesizlik kokusu, bayağılık ve küstahlık... şimdi bu yazının karşılığı olan cevabı "ulan top" diye girilmiş bir entry olarak görmezsem çok şaşıracağım.
bugün doğan yazar. aynı zamanda yatsı ezanı okunurken doğmuştur.
açtığı başlıkları genelde silip kaçmasıyla aklımda yer etmiş yedinci nesil yazar. * *
(bkz: #9228418)
bir yazarımız...
doğum günü kutlu olsun yazarı.
sevdikleriyle nice senelere.
dogum günü cocugudur.
(bkz: anket detected) isimli başlığıyla yarmıştır.
bugün, gelip de şahsıma;

"ebleh", "liseli" gibi yakıştırmalarda bulunmuştur. kendisinin yazdığı entry, doğrudan doğruya "hakaret" unsuru olarak ele alınmış olacak ki silinmiş, ben de gelip burada anısını yaşatayım istedim. eh burada "ebleh" ve "liseli" yakıştırmalarını kendim için kullandığımı düşünürsek, silinmez ve ilgili yazarımızın da gönlü olur sanırım.

gene de öyle millete "inci sözlük" ağızları ile saçma saldırılarda bulunmamasını tavsiye edebilirim haddimi aşarak. bir derdi, sıkıntısı olursa da yazdıklarımın yanındaki "/msj" butonunu kullanabilir pekala... aklında bulunsun diye diyorum hani. kimi cemaatçi abileri gibi entryler aracılığı ile "döverim", "ederim" diyerek sonradan asena'ya taş çıkartması, şahsımı üzer misal.*
(bkz: #9167719)
boş konuşan biri...
(bkz: cripsi/#9439583)

(bkz: recep tayyip erdoğan)
bozacının şahidi.

(bkz: #9445086)
kolpanın önde gideni.
cevahir alışveriş merkezinden boşalarak çıkan incici gençlere pis dayak atmıştır bugün.
(#9465126) zor durumda kalan yazar zira son oylanan entryleri hep bu entry.
bir çok şeyin ispatıdır.

troller salaktır
cemaatçiler trolldür
salaklar cemaatçidir
bir gün içerisinde sıralamaya üç ayrı entrysi ile girebilmeyi başaran biri. birinciliği de zorlamış ama olmamış.

(önceki gün yazarların köyü(yazarın notu: bunu ben yanlış yazmadım yönetim türkçe bilmiyor kötü yazacağına köyü yazmış) oy verme arzularını kabartarak, oylama butonlarını aşındırmış entryler)

1. atatürk ün içki içerken fotoğrafı/#9465808 en zayif halka
2. bu başlıkta bana artı oy veriyoruz/#9465193 mrmojorisin
3. atatürk ün dış basında tanınmaması/#9468662 deli geliyor deli
4. üvey kız kardeş ile cinsel münasebet kurmak/#9465229 doc dr c sinan sagiroglu
5. hayatında paris e gitmemiş insanla sanat konuşmak/#9467472 evetbenliberalim
6. bu başlıkta bana eksi oy veriyoruz/#9465126 mrmojorisin
7. sokakta başı açık dolaşan dişiler/#9468508 deli geliyor deli
8. atatürk ün tavla oynarken çekilen fotosu/#9461187 joneca
9. alevilerin daha evrimleşmiş olduğu gerçeği/#9462404 evetbenliberalim
10. zaman gazetesi nin kalitesi/#9462396 tamirci manny
11. fatmagül ün suçu ne/#9468040 cokacayipsey
12. pembe sulu tüysüz şeftalili günler dilerim/#9465283 doc dr c sinan sagiroglu
13. her perşembe gecesi mastürbasyon yapma isteği/#9469400 mrmojorisin
14. yemekte dışkı yiyip kusmuk içen fetişist/#9463660 doc dr c sinan sagiroglu
15. devletten alınan maaş haramdır/#9467509 klauss
kapat

e d i t: ilerde hepsinde benim adımın yazmaması için sevgi dolu entryler geliyor.

(bkz: coming soon)
benim zekam hakkında yorum yapmadan önce öz eleştiri yapmayı öğrenmesi gerekiyor.
başı boş gezen bir troll.
tarih dersinde sanırım bu sözlükteki en cahil yazardır... Atatürk'ün zaten guclenecek olan bir devletin basına gectigini soyleyecek kadar hakkın sevgili kulu olabilmiştir....

Osmanlıyı dunyanın sahibi olarak gormus bu şahıs, 400 yıldır yenilen osmanlı devletinden bashettiğinden bir haberdir. Degil ben, değil su zamanın en iyi osmanlı tarihçisi. (halil inalcık) hatta değil osmanlıdan beri yasamıs 700 yasında biri bile gelip bunları soylese.

nafile cunku yurdumun karsıma cıktıgında stresimi atmama sebep olan ve mantar gibi biten yeni cahil organizmalarından sadece biridir. Sözlükte bosuna yazı kalabalıgı yapacagı kesindir. Lütfen arap harflerini kullansın latince yazmasın.. ancak yakışır...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar