hoş gelmiş altıncı nesil yazar.
yeni gelmiş ayni zamanda hoşgelmiş yazar..
karma seninle olsun gencyazar
bunun son olanı makbuldür..
#4871103 entrysi ile yardırmış dostumuz yazar. Playstation 2 ustası.
tanımam etmem yazarıdır. ancak; nacizane bir tavsiyedir ki tükürdüğünü yalamasındır. ben dahil her insan hata yapmış olabilir. ancak hatanın bir geri dönüşüm süreci olmalıdır. örnek vererek açıklayalım durumu... ben yolda yürürken bu yazar arkadaşımın ayağına basmış olayım. ayağımı kaldırmam hatamı telafi edecek midir? bence hayır. en azından bir "pardon" demeyi insanlığıma daha çok yakıştırmaktayımdır... he beni dinler, dinlemez; kesinlikle kendi bileceği iştir. akıl vermek haddim değildir, işbu anlattıklarım ise sadece ve sadece bir tavsiyedir.
edit: che guevara'ya ait olduğunu söyleyen insan ile bir yakınlığı olduğu konusunda da ciddi tespitlerim vardır bu yazarın...

edit büdüt: nickaltımdaki entariyi i belong to che "sil" dedi diye sildiğini söyleyen, i belong to che'nin kiracısı imiş. ben demiyorum kendisi söylüyor efendim... keşke insanlar açık olabilse, dürüst davranabilse... i belong to che değilse bile kuklasıdır. oynatılmaktadır. hadi bakalım...
kendisinin i belong to che olma ihtimali üzerinde duruyordum bi ara. "hağyır che değil taammıaa ev arkadaşı o bikere" şeklinde savunmaya geçti gıyabında birileri. o zaman kötü bir che taklidi diyelim. zira ciddi benzerlikler var i belong to che kişisiyle aralarında.

öncelikle üslup, yazış hitap şekilleri, entrylerde bahsedilen düşünceler arasında ciddi benzerlikler bulunuyor. inanmayan gidip bakabilir efendim. orta zekalı her mahlukat farkedecektir bunu.

che beni liseli, ergen, çocuk vs. diye aşağılardı mesela. mohikan'da ne hikmetse sözlüğe girer girmez yaşımı tahmin edip lisede okuduğumu bildi. ulvilik böyle bi şey işte.

sonracığıma i belong to che'nin poisonx'la aralarında bir husumet olduğu ortadaydı. che'nin gitmesiyle poisonx'un nick altında çemkirme görevini mohikan üstlendi.

che'nin sezercik küçük torbacı'yla sözlük dışı bi arkadaşlık ilişkisi vardı ve bunu sözlüğe yansıtmışlardı. mohikan'ın sözlüğe geldiği ilk günlerde ne hikmetse sezercik küçük torbacı mohikan'ın ps ustası olduğuna dair demeçler verdi nick altlarında.
*

hı bi' de liseli hatunlarla fingirdeyip karşınızdaki kişiyi liseli filan diyerek aşağılamak az biraz garip oluyor diğmi ama.
Israrla i belong to che olduğu söylenilen şahsım. Kendisi arkadaşımdır ve yazmak isterse benim nickime ihtiyacı olduğunu zannetmiyorum. Olduğunu düşünsem bile hiç lafı değil istediği kadar entry girebilir ancak i belong to che hesabını sildirmeden önce hakkında yazamayan birilerinin şakşakçılığı görevini üstlenmiş, fingirdemeden bahsedip, birden fazla sevgilisi olan liseli trollerin kendilerini parçalamalarına gerek yok. Adam hesabını kendisi sildirmiştir ve dönüş yapmak isterse tekrar yapabilir. Kimden, neyi saklayacak? Ayrıca sözlüğü sadece sıradan bir sanal ortam dışına çıkararak yaşam tarzı haline getirmiş, karma uğruna sürekli kötülenen entrylerini silen, nazım hikmet, deniz gezmiş başlıklarına kopyala, yapıştır ile bir şeyler yazmaya çalışan beyni gelişmemişlerin teoriler kurması teorisyenlere ayıp olmaktadır.* Aynı şekilde che'nin arkasından msn konuşmalarında "bölücü, pkk'lı, terörist, kürt" yorumlarında bulunup beni böyle aşağılıyordu diye serzenişte bulunmak ne kadar olgun insan işidir acaba.
güzel hikaye yazan bir yazardır. ancak üslubu ciddi anlamda eleştiriye açıktır...

edit: liseli onlarca kardeşim olduğunu büyük bir gurur ile ilettiğimdir. zira düşünme özürlü büyüklerle bir şeyler paylaşmaktansa; pırıl pırıl, zehir gibi liseli kardeşlerimle fikir teatisi yapmayı tercih etmekteyimdir.

son olarak: liseli'yi bir hakaret olarak kullanmasından yola çıkarak hiç liseli olmadığını düşündürmüştür şahsıma...
tamam i belong to che değildir ama che'yle aramızda geçen ve sonradan kendisinden özür dilediğim bir mevzuyu bilmesi ve birden fazla sevgilim olduğunu düşünmesini neye borçluyuzdur, açıklasın.

kendisine bir msn konuşmasında biri hakkında şöyle böyle diye ileri geri konuşurken "saydığın bu özellikler pkk sempatizanı olmasından iyidir dimi?" diye sormuştum. o zamandan beri bi kuyruk acısı varmış ki ısıtıp ısıtıp fake nickler aracılığıyla "bana bölücü pkklı terörist kürt demiştin amaağ" diye höykürüyor. demedim fakat kusura bakmasın ama bu yaşına kadar "istiklal marşı" okumayan birine diyecek şey de bulamıyorum ben.
eski bir yazarın ardına gizlendiği maske olduğu söylenen nicktir. elbette ki kimseyi ilgilendirmemelidir. ancak; sağa sola anlamsızca saldırması hemen hemen buradaki bütün yazarları doğrudan veyahut dolaylı olarak ilgilendirmektedir. kendisi ise bir başkasının "yaz" demesi ile yazdığını, "sil" demesi ile sildiğini belirtmektedir. bu nasıl yazarlıktır?
(bkz: altıncı nesil çaylak)
bir yazarmış. kendisini ilk kez bir yazarın altına yazdığı yazıyla gördüm ve şu kararı rahatlıkla verdim. en azından bildiği bir şey var; rusya'nın toplumsal sistemiyle ilgili doğru bilgilere ulaşmıştır. bu değerli, en azından olduğundan farklı göstermemektedir bir bilgiyi.
(bkz: #4946218) çok sağlam siyasi tespit yapan yazardır*. merhum muhsin yazıcıoğlu'nun sivas'tan en çok oy alan milletvekili olduğunu da biliyordur herhalde yazarımız...*
i belong to che isimli yazara istek entry yapmam akabinde savunmaya geçip arkadaşını savunan yazar. tüm sevenler için i belong to che den 'metin' isimli entryi istemek bu kadar ilginç mi geldi sana? az sakin, kavga etmiyoruz ki, kalemi müthiş kuvvetli bir yazardan hislerimize tercüman olmasını istedik sadece. 'toplanın arkadaşlar sefere çıkıyoruz' ruhu güzel de yeri değil, hani dem vurursun ya yanına almış birilerini gibisinden... biz transformers şeklinde takılmıyoruz canım benim, biz diye bir şey yok, ben varım, tamam? öperim gözlerinden.
i belong to che adlı yazarla kankiş, cankiş olan yazar.
ne tesadüf ki kankasının* hesabı açılalı(yaklaşık 10 aydır) tek kelime yazmamış exyazar...*