bugün

çıtır şeker kaplı sütlü çikolata.

içindekiler, sütlü çikolata, şeker, nişasta, bitkisel yağ (hindistan cevizi yağı), glikoz şurubu, renklendirici, parlatıcı (carnauba balmumu, şellak), dekstrin. ürün içinde laktoz, süt ve süt ürünleri, nişasta ve az miktarda yer fıstığı, fındık ve badem bulunur.

bunun sarı paketinde ki badem ve yer fıstığı oranı daha çok...
bulunduğunda çerez gibi yenen bonbon.
bi ömür ağzımın içinde harfiyat varmışcasına gezebilirim dedirten şeker. uykudan bile uyandıran şeker. yer fıstıklısı ama.
Artık sadece metro markette bulabildiğim şeker.
Sarı paketi en yenilesidir. En tatlı şekerdir ayrıca. Ülker'in bonibon adını verdiği şekerciğin atasıdır.
fıstıklısına doyum olmayan. yedikçe yersin. oh.
ilkokuldayken okul kantininden alınabilen şimdi ise sadece grossmarket'lerde bulunan lezzet.
dünya tatlısı. tatlı harikası.
(bkz: mm s yemezse ölecek hastalığına yakalanmak)
Fıstıklısı mükemmeldir , evde bir bitter çikolata birde m&m's olsa yeterlidir diye düşünüyorum.
http://3.bp.blogspot.com/...Y/p2iPjnYllcY/s374/mm.jpg

Olsada yesek .
aranıp da hiçbir yerde bulunamayan.
şerefsiz çikolatadır. akşam akşam küfür ettirendir. arkadaş ben eminim 8-9 yaşlarında bunu ekmek parasının üstüyle alabiliyodum. şimdi uzun zaman sonra gördüm, alasım geldi, aldım. çakal migros barkod da koymamış etrafına . 115 gram çikolata 10 lira olur mu amk. etin kilosu 40 lira bu meretin 100 liraya yakın. yuh lan sana mm s yuh!
sarı paketi süperdir. açınca 100 gr tüketmeden duramıyorum.
görsel

bir ufo etmez.
Canim fistiklisindan istedi.

Cep yakan cikolata.
güncel Önemli Başlıklar