bugün

tanım: misfirliğe gidilen ev ahalisinin banyosuna girip kirli çamaşırlarını koklayorak otuz bir çekmektir.

evet tam anlamıyla budur. tam bir psikopatlık adilik göstergesidir. nerden gelir bu tarz şeyler akıl sır erdiremediğim olaydır. allah ıslah etsindir.
(bkz: tecrübe her şeydir)
erotik hikaye konusudur.

banyoya gidip os1 çekmeye başladım o sıra evin büyük kızı birden kapıyı açtı ve beni o vaziyette gördü, 24 santimi sindirmesi biraz uzun zaman alsa da ani bir hareketle kapıyı içerden kilitledi.
ve olaylar gelişti...
(bkz: abazalıkta son nokta)
at üstünde karı sikecek tiplerden beklenen düzeydeki abazalıktır.
misafirliğe gidilen evin banyosunda sevişmek şeklinde upgrade edilince erotik-heyecanlı hale gelen upgradesiz hali çirkin şey.

ne kadar da ikiyüzlüyüz be birader!
sabah o evin çarşafını batırma ihtimali * batırmama ihtimalinden daha ağır geldiyse gözünüze;
mantıklı olandır..
(bkz: sözlük yazarlarının hayal gücü)
en korkulan tarafı tohumların sağa sola saçılmasıdır. yeteri kadar tuvalet kağıdı ile bu sorunda kolayca halledilebilir.
(bkz: gerizekalı olmak)
terbiyesizliğin bu kadarı.
git evinde ya ne yapacaksan mal.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
(bkz: eli boş gitmemek)
misafir gidilen evin banyosunu kurcalamanın bir adım ötesi. hemen hepimiz ilk kez gittiğimiz bir evin banyosunu fırsat bulunca kurcalarız, dolapların içine bakarız ne var ne yok diye. en azından bende öyle bi sapıklık var. seinfeld'in de bunun üzerine bir bölümü olduğuna göre jerry'de de olsa gerek. tabi kirli sepetini kirli emellerime alet etmedim henüz ama zaman ne gösterir bilinmez.
yeni nesil ergenler için olmassa olmazdır.
kaçamak yapmak insanoğlunu mutlu etmiştir.
çıkacak şlap şlap şlap seslerini nasıl örtbas edeceği sorundur.
(bkz: ergenliğin ta kendisidir)
tam bir ergen davranışıdır.
sikin bir türlü kaldırılamamasıyla sonuçlanır. alıştıktan sonra değme keyfine.
evine gidilen kişiyi düşünerek çekiliyorsa gerçekten ayıptır.
son derece zevkli olduğunu varsayıyorum. yine de yapan kişilerin manik degresif olmaları büyük olasılıktır.
darısı günümüzün liselilerine davranışıdır.
(bkz: kapıyı açtığımda patlıcanı sıvazlıyordu)
deplasmanda da şansını denemektir.
(bkz: hayvan)