bugün

arkadan gelen bambıdı bumbudu şeklinde bir davul müziği fonuyla;

1- Sizin alem dediğiniz şu bitirim dünyasının raconlarını şu andan itibaren kaldırıyorum. Ayrıca racon kelimesinin telaffuz edilmesini dahi yasaklıyorum. Dalga geçmek için bile olsa, bu kelimeyi ağzınıza almayacaksınız.

2- Açlıktan nefesiniz koksa dahi, benden başka hiç kimseden hiçbir şekil yada ad altında para istemiyceksiniz.

3- Gazozuna tavla oynamak dahi, hiçbir zaman kumar oynamıycaksınız.

4- Nefsi müdafa hariç hiçbir şekilde silah kullanmayacaksınız.

5- uyuşturucu, kadın ticareti, tahsilatçılık, korumacılık, kolpacılık, değnekçilik, arabuluculuk, arazi yağması, park ağalığı, ihale tezgahı gibi işlere bulaşmış bütün tanıdıklarınızla, şu andan itibaren selamı sabahı kesiceksiniz.

6- Bu alemde polis, asker, bürokrat ve siyasetçi dostunuzda olmayacak düşmanınızda.

7- Hiç kimseye, hiçbir durumda yalan söylemeyeceksiniz.

8- Benimle veya bensiz yaptığınız her iyi işi unutucak, bir daha anmayı bile aklınıza getirmeyeceksiniz.

9- Ben dahil aramızda bu yasalara uymayan herhangi biri için asla bağışlanma talebinde dahi bulunulmuyacaktır.
polisle ve askerle ne derdi oldugu bilinmeyen yasalar.
(bkz: sozluk yasalari)
(bkz: deli yürek)
zikredildikten hemen sonra sabri'nin "usta senin allah'ına kurban" diyerek miroğlunun boynuna sarıldığı kurallardır.
http://www.youtube.com/watch?v=MOliGUU4nCo
(bkz: nerden nereye)
9. madde ile zinhar kelimesini muhteşem yüzyıldan önce lügatımıza sokan yasadır.
Gazozuna tavlanın yasak olduğu yasalar. Keşke yasaklamasaydı.
(bkz: haydarinna rinna rinna rinanay)
savaş doğan'ın sonunu getirmiştir. *
http://www.youtube.com/watch?v=HSRK_bJit34

Diz çökün, itaat edin ezikler.
Zorlu yasalardır.

Triplenerek izlerdik hey gidi hey.
tayyip erdoğan'ın benimsediği yasadır.
lakinki kendisi racon kesiyor.
racon kelimesini yasaklayıp racon kesmeyeceksiniz diyerek raconun anasının ağlatıldığı yasalardır. ilk üç maddesi değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.
Zina ile ilgili bir yasanın olmaması dikkatimi çekmiş yasalardır. Zina serbest galiba.
yardımcısı yılmaz'ın sık sık delip sonra da ayar yediği yasalardır. *
haydarinna demek şart.
Alemdar yasaları gelince rafa kalkmıştır. Evet.
bağzı ülke iktidarları uysa mikemmel olur. ama nerdeee.
Bugünden itibaren racon kelimesini yasaklıyorum. Dalga geçmek için bile olsa söylemeyeceksiniz bu kelimeyi.
Çok affedersiniz Miroğlu Bey ama ben mafya olmuşum, kumarımı oynarım yani...