bugün

bugün ceza sahası içinde kendisini iki kere yere atan futbolcu. yanlış anlaşılmasın onu eleştirmiyorum. futboldur bu olur böyle şeyler ama merak ettim günlerdir yılmaz a sallayanlar bugün nerede ?
kendisini sol kanada koyduğunuzda pire gibi hareket eder, yani seridir.
ancak şöyle bir gerçek var.

ilk geldiğinde, "Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağım için Fenerbahçe'yi seçtim." demişti. Peki sonuç?

2010/11 Sezonu Fenerbahçe elemeleri geçemedi.
2011/12 Sezonu Fenerbahçe Avrupa'dan men edildi.
2012/13 Sezonu Fenerbahçe elemeleri geçemedi.

şanssız bir adam diyelim.
selçük şahin fan club tarafından emek hırsızı olarak adlandırılan futbolcu. fotbulcu diyorum bilmem dikkat kesildin mi.
miroslav stoch:'' şampiyonlar ligi'nde oynayacağım için fenerbahçe'yi seçtim''

2010/11 sezonu fenerbahçe elemeleri geçemedi.
2011/12 sezonu fenerbahçe avrupa'dan men edildi.
2012/13 sezonu fenerbahçe elemeleri geçemedi...
Aykut kocamanın turşusunu kuracağıdır. Adam şut çekmeyi unutmuş.
şu sıralar dağılmış olan fenerbahçe orta sahasını ayakta tutabilme potansiyeline sahip olduğunu düşündüğüm futbolcu. zira kendisi de olmasa dirk kuyt'a pozisyon sağlayabilecek fazla kişi bulunabileceğini sanmıyorum.
neden hep sonradan oyuna girdigine anlam veremediğim genç kanat oyuncusu.
aykut kocaman'ın sevmediği bir başka futbolcu, diğeri için (bkz: alex de souza).
playstation'da bol bol şampiyonlar ligi oynuyormuş.
(bkz: fenerbahçe nin gruru)
adam hala şampiyonlar ligi'nde oynayacak.

1-2 maç arena'da ağırlayalım bari. hiç değilse canlı canlı şampiyonlar ligi maçı seyreder.
ufak tefek ama iyi oynayan bir adam.
kesinlikle yeteneksiz değil, fakat istikrarsız sol açık/kanat.
ingilizce'yi cem yılmaz öğretileriyle tercüme eden bünyelerin eleştirdiği şahıs. Aynı hareketi fenerbahçeli olmayan herhangi bir futbolcu yapmış olsaydı tartışılmazdı bile. iltifat etti denirdi.
bir burak olmama sebebi şikeci olmasıdır.
atılması gereken bir pozisyonda atılmamış adamdır. evet doğru, vermiş küfürü hakeme!
demek ki neymiş?
ettiği küfür doğruymuş aga!
çünkü adamın düşürüldüğü pozisyon zaten faul, onun hemen öncesinde geçtiği adam da kendisine şahane ince bir vücut faulü yapıyor ve dengeyi kaydırıyor ve ikinci adam hiç temas etmese bile adamın devam etme şansı yok!
tabi hüseyin'ciler bunu görmez!
hayırlı olsun!
bu akşam marsilya maçında son 3-4 dakika görev almış futbolcu. sebebini bende onun gibi merak ediyorum... maç 2-0 olmuş ve marsilya açık verirken neden oyuna alınmadı'da son 2 dakika oyuna girdi.

ancak marsilya nın beraberlik golünden hemen önce topu kazanmış ve gelişigüzel bir vuruş yapmıştır. takıma küstüğü ortada neden böyle yaptın he golden sonra koşarken ayakları kıçına çarpan süper bücür!
malesef cok cok büyük pazarlama hatasına kurban gitmiş futbolcu. sezon sonu 15m€ gbi rakamlar konuşulmuşken satılmalıydı. yerine çok çok iyi bir defans oyuncusu ve o bölgede recep, özgür, caner üçlüsü ile idare edebilirdik. krasiç sağda oldugu zaman sol kanatta oynama şansı azalacaktır. not edelim.
galatasaray formasına yaptığı büyük terbiyesizlikle gözümden düşen futbolcu.
kadro dışı bırakıldığı söylenen 15 milyon euro'luk süper yetenek.*
iyi ki galatasaray a gelmemiş dediğim futbolcudur. aykut kocaman ın kuyusunu kazmış meğer uzun süreden beridir... alex tamam 10 yıllık futbolcu ama sana ne oluyor la yeni yetme ?
mentalitesi sıfır olan futbolcu geçen yıl karabüksporlu cernata attığı pastan dolayı.
Şimdi kötülemeye gerek yok, geçen yıl alınmamış örümcek ağı bırakmadı.
galatasaray'ın oynayacağı şampiyonlar ligi müsabakasına bilet yolladığım futbolcu.

kariyeri sona ermeden bir insanlık yapalım, sevaba girelim dedik.

sahada olmasa da en azından dünya gözüyle bir şampiyonlar ligi maçı seyreder.
krasicten daha formda olduğu gözlenen futbolcudur. daha çok şans bulmasını dileriz.