bugün

manisaspor maçının yıldızlarından olan genç yeteneğimiz.böyle giderse Alex gidince ne olacak sorusunu sormayacağız inşallah *
sarı saçına kurban, sen böyle alın terinle oyna da, varsın şutun auta çıksın, varsın hatalı pasın olsun hiç önemli değil. Bugün güzel oynadın, belki yarın kötü oynayacaksın ama bu ruhla oynadığın sürece bu taraftar için yerin de hep ayrı olacaktır. Tıpkı lugano gibi, giderken dahi uğurlamasını bilir bu taraftar. Helal olsun sana çocuk!

Tanım: fenerbahçe'lilik ruhuna yakışan ruhla sahada emeğini sarfeden; boyu küçük, yüreği büyük futbolcu.
şu ara taraftarlar tarafından küfür edilmeyen tek futbolcu.*
tüm fenerbahçe taraftarının sevgilisi, futbolseverlerin da saygısını kazanabilmiş bir futbolcudur. kendisini göstermeye başladığı şu aylarda yapılan sow transferiyle yükü hafifleyebilecek zevkle izlenecek futbolcudur. sol ayağına kurban olunabilir.
göstere göstere nasıl atıyor bu golleri çok acayip. o hobbit adımlarına ölüyoruz be reis.
sarışın hobbit.
güzel futboluyla gün geçtikçe akıllara kazınmaya başlamıştır.

en büyük eksiği kanadının bekine yardımcı olmaz.
anneannem; "götü yere yakın olandan korkacaksın" derdi. stoch'ta o hesap işte.

fenerbahçenin sol açığıdır. psikopat bir sürati vardır. boyu kısa diye mi öyle geliyor anlamadım ama, adam çok süratli be hacı.
devamlılık sağladıkça iyi oynayan adam. attığı gollerin önemi yok, iyi oynasın yeter. ki onlar da işin bonusu oluyor, iyi goller atıyor bu hobbit herif.
bugün çok güzel bir gol atmıştır. bugünkü golü olmasa da kalitesi belli bir oyuncudur.
ayak bileklerine hakim, aniden süratlanıp iyi bir zamanlamayla durabilen teknik yıldız.
kısa boylu, hırslı, hızlı bir futbolcu. Sol kanattan hızını alıp sağ ayağıyla topa düzgün ve sert vurması adamı bir hoş eder. Hatta bir keresinde Kayserispor'lu Cangele'nin ona çalım atması, onu sinir etmiş o da ona sert foul yaparak tepkisini dile getirmişti. Tabii bunun sonucunda hakemden nasibi olan sarı kartı da almıştı.
çok güzel "really" der.. *
süper bir oyuncu hızı,yetenegi ve takıma getirdiği enerjiyle vazgeçilmezlerden. en son kayseriye attıgı gol yine jenerik ve defalarca izlenesi bir goldü.
genelde aynı tip goller atan futbolcudur.
tarzını simao sabrosa'ya benzettiğim çok yetenekli genç futbolcu.
gollerinin hepsi birbirine benzeyen futbolcu. hep sol çaprazdan ceza alanına yaklaşıyor, kaleyi gördü mü vuruyor.
ama atıyor adam, helal olsun. hem hızlı, hem güçlü, hem de bileklerine hakim.
Fenerbahçe'nin Arjen Robbenidir. Bu sene takımın en önemli oyunucularından biridir. Belki de oyuncusudur. Armayı da öpmeye başladı böyle devam et koçum bu taraftar senin hakkını verir.
(bkz: atıyor efendim durduramıyoruz)
(bkz: çocuk sen kocaman bir çılgınsın)
''hep aynı tarz atıyor yiaaaaa of'' diyenlere güzel bir armağan olmuştur.
3-4 yıl sonra kendisini mükemmel yerlerde göreceğimiz fenerbahçemizin sol kanat yıldızı.
sol kanattan koptun geldin sol kanattan koptun geldin ne güzel adamsın stoch ne güzel adamsın stoch!
adam iki gol attı diye ligin en iyi kanat oyuncusu oldu ya. ben bu fenerlilere daha da bir şey demiyorum. herifleri bıraksan çöpteki artıklardan bile kahraman çıkartacaklar kendilerine.
örümceklere garezi olan adam.