bugün

işe gidip gelirken minibüs caddesini aşmak için kullandiğim araçta gözüme çarpan enteresan kızdır. çok sexist ( cinsiyet manasında ) olacak belki ama ben bu kızı anlamıyorum arkadaş. eski bi filmde vardı sanırım minibüs şoförünün yanına otururdu yavuklusu ya da işte o * su. sevgili kızımız canimiz, ne olur böyle şeyler yapma, ben çok rahatsız oluyorum bu durumdan, sen nasıl zort diye oturabiliyosun oraya anlamış değilim. hayır sevgilim bi şeyim olsa imkanı yok oturtmam oraya. bütün kız arkadaşlarıma da söylüyorum zaten, yapmayın etmeyin diye.
şoförün manitasıdır.
şoförün manitası olma ihtimali yüksek olan kızdır*
(bkz: manita koltuğu)
fortçulara karşı kendisi koruma altına alan kızıdr.
minibüs kalabalıksa normaldir. kalabalık değilse daşşaklı bir kızdır. yani bildiğin travestidir. bir gece minibüse bindiğimde dikkatimi çekmişti kız neden şoförün yanında oturuyor demiştim. sonra da bu ne biçim kız lan. sonra, bu kız değil travestiymiş demiştim.
edit: geminin önce dumanını sonra bacasını sonra... görmek.
arkalarda yer bulamamış olan kızdır.
tokmakçısı şöför kişidir.
ilişilmesi son derece tehlike yaratır
çok abartmaya gerek olmayan mevzudur. zira söylenildiği gibi ne cok taşşaklı olunması ne de minibus soförüne verilmesi gibi bir gereklilik mevcuttur. nerden mi biliyorum? Ee bunu ben de yapıyorum * hem de illa aracın tıklım tıklım olmasına gerek duymadan.
Anlaşılan toplum tarafından yollu yaftasına layık görülüyoruz. * neyseki minibus hattı kaldırılıp metrobus hattına gecildi *
(bkz: toplu taşıma araclarında koltuk kavgası)
(bkz: aracların arka koltuklarına oturan kadın iffetli)
(bkz: şoför yanı iffetsizlerin yeridir)*:)
bir kızın oturduğu koltuktan orospuluk testi yapmak?

ya nasıl bir mantıktasınız anlayabilmiş değilim. yok yürüyüşe bakıp götten yemiş dersiniz, yok minibüste ön koltuğa oturan şoför orospusu dersiniz, yok mini etek giyen vericidir dersiniz...

ulan bu kadar kaşar olsaydı memlekette siz abazanlar olmazdınız be. gerçekten birileri verirdi siz de böyle entry sıçacağınıza seks yapar çenenizi de kapatırdınız.

minibüste şoförün yanına oturan orospuysa yani sikiliyorsa, ( bu sikmek de hep fena bişeydir dersiniz ama babanız da ananızı sikmiş siz olmuşsunuz ya neyse konumuz bu değil ) oturan erkek de ibnedir.
şöförü dolayısıyla minibüsü gaza getiren kızdır
abazanlar için düşünülecek olursa aslında doğru önerme. aslında ön koltuğa değil şoförün kucağına oturmalıydı. ya hocam ne sikindirik şeyler düşünülüyor anlamış değilim.

(bkz: bi siktir git çay koy)
önden inilmediğini bildiği halde önden inmeye yeltenecek kızdır.
muhtemelen şoför dayı tarafından torpili vardır. ya da şoföre veriyordur. lan amma abazan entarisi oldu be! ama olsun iyi lan!*
tekli koltuk birtek şoförün yanında olduğundan minübüs eşrafından kendini soyurlamak isteyen kız tipidir.
lisenin bıçkın kızıdır. bu tipler genelde servis şoförünün yanına otururlar ve radyo istasyonlarını gezinerek servis arkadaşlarına kaliteli müzik dinletmeyi kendilerine misyon edinmişlerdir.
şoför'ün arkasında hatta onun da arkasında hatta ve hatta arka dörtlüde oturan kızdan farkı olmayan kızdır. gönül rahatlığı ile bininiz efendim.
en ön koltuk her zaman en rahat koltuktur. minibüse yalnız binmişsen gidip başkasının yanına oturmaktansa şoförün yanına oturmak daha mantıklıdır. hem gidip te şoförün kucağına oturmuyor heralde bu kız! alt tarafı yanındaki koltuğa oturuyor ki o iki koltuk arasında da baya bi mesafe var yani.
şahsen en sevdiğim koltuktur kendisi.
tak kulaklığı, çevir kafanı cama, başına dikilip kalksa da otursak diye gözünü üzerine diken de yok.

(bkz: ohh misss)
abazan diline pelesenktir...
"ezginin günlüğü - kadıköy" şarkısını hatırlatır.

http://www.youtube.com/wa...v=zK30E3D7OzA&ob=av2e
abazanlara karşı poposunu sağlama almıştır. Ayakta durmaktan hoşlanmıyordur, rahatına düşkündür, güzel ve çekicidir genellikle.
bu kişi benim evet benim. rahat rahat gitmeyi seviyorum ve hiç tereddüt etmeden oturuyorum şöförün yanındaki boş koltuğa.

edit: bu sayede para uzatmaktan da kurtulmuş oluyorum.
/şurdan bi levent uzatır mısınız
&şurdan da iki kişi itü uzatır mısınız
+4 kişi seyrantepe...
-ya elimde 6 tane birlik 208282 tane de 50 krşluk var manyak mısınız ya.. bütün matematik bilgim tuzla buz oldu. bi gidin .

bu tarz bi durumla karşılaşmak istememiştir. mazur görmek lazım.

ayrıca boş gördüysem o koltuğu hiç kaçırmam fırsatını otururum oraya. nokta.
Arka tarafa binsem de biri arkama dayasa diyen laikçi kızdan namusludur.

(bkz: şakirt diliyle entry girmek)
(bkz: eğlenceliymiş lan)
Adamın dibi olan kızdır. Gerekirse ücretleri de alir şoföre yardım için. Her eve lazımdır böyle yardımsever kızlar.