bugün

enteresan bir kafaya sahiptir. evet.
Bence rahatsizliginin sebebi hayvan gibi agzi sulanarak bakanlardir. Böle insanlari düsününce hak veriyorum bu hatunlara. Sonucta herkes rahatsiz olur bu durumdan.
şüphesiz ki dünya insanlar için çok büyüktür. dünya üstüne bir toz tanesi olan insanın bakacak bir çok yeri vardır. her kim ki inatla yanlışa düşerse cehennemde ona çok büyük azap vardır.
götünü başını paylaşmayı maharet sanan hanım kızlarımızın nik altında abazanlık yapanlara çemkirmesiyle benzer durumdur.

madem paylaşıyorsun, bunları göze almış olman lazım bebeyim.
Yoktur. Bakın arkadaşlar her kız, hatta genelleyelim her insan kendisine bakılmasından hoşlanır. Kızlar da şort giyerken bunun bilincindedir zaten.

Onların istediği şey sikecekmiş gibi bakılmaması. Bundan tabi rahatsız olurlar amına koyim. Kesecekseniz de insan gibi kesin.
Yanlış triplere giren kızdır. Evet.
BACAKLARIMA OKUZ GIBI BAKMASINLAR DIYEN KIZDIR. BENDE HATUNYANIMDAYKEN 3SN BAKIYORUM OKDAR AMK. ADAM BAKIYOR ELINI MALUM YERLERE GOTURUP KASIYOR, FRK ETMIYOR AGZINI ACIYOR SALYASI AKIYOR.
ne için açmış bacaklarını acaba ? vitrine en güzel etinin en güzel tarafını koyan kasabın "satmıyoruz kaaardeşim!!1 dükkanın önünü kapatmayın!!" demesi gibi bişi bu.
barzoların bakmasından rahatsız olan kızdır.

şöyle sevdiği,hayal ettiği bi erkek baksa yaşasın bana bakıyor diye ağzının sularını akıtırdı bu k*hpe kızı.
ama yok.
bunlardaki nabza göre şerbet birader...
iki ucu boklu deynektir eger rahatsız oluyosa bakan erkekte onun sort giymesinden rahatsız oluyor. ee? Her iki zıtlık ortada anlaşsın giyen giysin ama bakma demesin bakanda sadece baksın amınakoyum tecavuz etmesin sonra adamın mezun oldugu liseden mezun gorunuyoruz tecavuzcu damgası yiyoruz iyimi? degil.
hangi kafayı yasadığı belli olmayan kızdır. evet.
belki de deve sikici yobazlar, çomarlar baksın istemiyordur. yoksa illa biri beğensin diye giyilir.
bakılma olayı çok abartılıyor. Bacaklarımız izlemesinler demek istiyor ama aramızda bacak izlemekten zevk alan bazı organizmalar var sanırım. Kendince haklı insandır. ne tarz giyerse giysin senin izleme gibi bir hakkın yok sayın halk çocuğu.

Senin için bacak olan başkası için Türban olabiliyor zira...

Edit: karısına ekstradan türban giydirip, türban fantezisi olan ya da kapalı kadın insanlara bayram ettirecekler rahatsız.
Bu açıdan bakarsak tabi, yoksa karşıdakinin bilinçli hareketleri hariç hiç bir hareketi-giyimi, konuşma stili, arkadaşları ya da vücudu - yargılanamaz.

Bu kadar dibine inerseniz, karşı cins olması onun çekici olması için yeterlidir.
benim bile anlam veremediğim kızlardır. kadınların hak ve özgürlüklerini sonuna kadar destekliyorum ancak bu tarzdaki kadınların düşünce yapısı da çok tuhaf geliyor. yani hem o şortu yada eteği giyip yada derin göğüs dekolteli bir elbise giyip hem insanlar bana bakmasın demek hakikatten bambaşka bir kafa gerektiriyor..

bu topluma mini şort falan fazla bunun anlaşılması gerekiyor artık.. sokaklarda rahatça gezmek isteniyorsa bu kadar suriyeli aramıza entegre edilip araplaştırılmışken üstelik kadınlarımızın da kılık kıyafetlerine dikkat etmeleri gerekiyor maalesef..
Mini şort bağımsız değişken.
Bacaklara bakılmak bağımlı değişken.

O halde kız yollu.
Halt yemiş kızdır. Ben bakayım diye açtın sen o bacakları zaten... Yiyecek gibi bakarım valla.
kendini cinsel yönden ifade zorluğu yaşayan biri için mini etekli, dekolteli ya da türbanlı fark etmez; hatta çocuk olması da fark etmez; o bir şekilde kendi sapkınlığını mazur gösterecek bir durum, bahane yaratacaktır.
sözlükte örneklerini gördüğünüz bu tür başlıklar da fikir değil, birer bahane ve yazarının sapkınlık potansiyelini yansıtır.
bacak herkesde var asıl bakılan yer dekoltedir yanlış bilgi.
Laikliği tam olarak yansıtamayan kızdır.
Herkesin mini şort giydiği takdirde kimsenin kimseye bakmayacağını bilen kızdır. Çelişki yaşamıyor yani. Anormal olan sizsiniz.
Kizin de dusundugunun onemi yok, mini sort giyer ya da giymez bu kisinin bilecegi is. Bu durumda diger kisilere dusen bu kisinin hak ve ozgurluklerine saygi duymak ve hic bir sekilde sozle ve ya beklenti ile taciz etmemesidir.
(bkz: uludağ sözlük ün dev bir taksi durağı olması)
meali sudur: "Bakin ama, hayvan gibi bakmayin"

Yoksa kimse bakilmamasini istedigi seyi gostermeye kalkmaz.
O kucucuk beyinlerinizle daha yasamayi bile zar zor ogrenebilmesken baskasinin davranislarina kendinizce anlamlar cikarmaya calismayin lutfen!
Tamamen penisiyle dusunen eril dusuncelerinizide alip en kisa zamanda gebermenizi diliyorum suan. Zira yaz geldi tabi ki sort giyinecegiz. Hem de istedigimizi boyda istedigimiz şekilde ve bu sizin bakmaniz icin giyindigimiz anlamina gelmiyor kucuk beyinli insanciklar. Hava sicak ve bu sıcaklarda sort giyinmek cok rahat bir sey. Sen penisinle düşünüp okuz gibi bakarsanda tabi ki agzinin payini alirsin hatta insallah agiz burun dagilir, geberip gidersiniz.
Orospudur.