bugün

yabasini acmasi ya da dogru duzgun kapanmaya karar verip, bir secim yapmasi gereken kisidir.
(bkz: üstü minare altı kerhane)

edit: anlamayanlar için; üst kelimesi bi şeyin yukarısı, alt kelimesi aşağısı anlamındadır. minare camilerde bulunup genellikle islamın simgesidir, kerhane de genelevin eşanlamlısıdır. sanırım şimdi anlaşılıyodur.
(bkz: kabuklu fıstık)
inançını gösteriş kalıbına sokan androittir.
aile baskısına maruz kalmış ama kendi formunu en azından o eteği giyerek tamamlayan insandır.
dini inançlarını bireysel olarak seçemeyip, aile baskısına maruz bırakılmış insandır. zaten kimse ona din budur allah budur müslümanlığa şu sebepler inanılır dememiştir. görüpte özendiği açıklığı kendi zoraki kapalılığı ile harmanlamaya çalışmıştır.
her telden çalan kaşar.
cami ziyaret eden turist olabilir.
yasadigi toplumun vucudu uzerinde hangi sembollerle tahrik oldugunu sergileyen bir disidir. sembol cinsel de olur, politik de...
evet mini etek giymenin bacakların en ufak ayrıntısını maximum sayıda erkeğe teşhir etmekten başka en ufak bir amacı yoktur ve mini etek giyen türbanlıların sayıları, mini etek giyen türbansızların 50 milyonda biri kadardır.
o değil de bundan daha ilginç bir grup var: (bkz: mini etek giyen müslüman kadın)
onu da bırak şu en ilginci: (bkz: mini etekli kadınla evlenen müslüman)
sadece islamafobi hastalığına sahip yazarların karşılaştığı hayal ürünü türbanlıdır. bi de islamla, müslümanlarla hiç bir sorunu olmayanların karşısına çıksındır. napıyo bunlar evde mini etek giyip türban takıp evet var boyle bi durum diye gelip buraya mı yazıyolar anlamadım.
http://userserve-ak.last....kemmel+lan+YALARIMSEN.jpg
namusu saç tellerinin görünmemesine indirgemiş o yüzden normal bir insan gibi etek giyme cesaretini göstermiş kişi.
(bkz: gotu acik basi kapali) *
mini etek giyen turbanli kiz gormedim ben. Kimsenin gordugune de inanmiyorum. sapik bunyelerin fantazisi midir nedir? simdi soyle bir atak karsimiza gelebilir. yukarida linki verilmis bir resim var, o ne? diye. sonucta oradaki kiz bir halt islemis olsa bile bacagini gostermemis.
müslümanlıkta kadınlara başlarını örtmek farzdır, ibaresini başka bir yerinizi kapatmayın olarak algılayan kişidir.
turban takan mini etekli olmamasi dusundurucudur.
herşey zıddını içinde barındırır felsefesiyle hareket eden insandır.
ev sahibem.
kendi içinde* çelişen insandır.
Baş örtüsünü dinsel bir öge olarak değilde aile baskısı ile başını örtmüş kişidir.
namusun bacak arasında olmadığı kalbinin sadık olması gerektiğini,insanın da dinini illa kafasını kapatarak,sakal bırakarak yada başkalarının gözüne sokarak değil kalbi ile yaşaması gerektiğini bana hatırlatan en güzel örnektir.
mini etek giymiş kız zaten sürekli olarak etrafta görüldüğü için dikkat çekmeyeceği, kimse umursamayacağı halde. bu yeni kombinasyon kesinlikle cinsel algıların kapılarını arayalarak, cinsel istekleri körükleyecektir.
bir de mini etek gayet sıradan bir giysi oldu, kafasını çeviren yok fakat türban şu sıralar tahrik edici kıyafetlerde ön sıralara yerleşmiş, hem internette hem de çevremde gördüğüm kadarıyla. eğer dikkat çekip, herşeyden tahrik olacağı düşünülen vahşi erkeklerin nefsinden korumaksa amacı bence bir değişiklik yoluna gidilmeli. mini etek fantazisi yapan duymadım ama türban fantazisi olduğunu görmek için interneti kurcalamak yeterli.
ben daha önce sözlükte bu başlığı sol frame de gördüğümde provokasyon amaçlı açılmış bir başlık olduğunu düşünüyordum taa ki dün bursa'da atatürk caddesinde kırıta kırıta yürüyen o mini etekli türbanlı kızı görene kadar... başlığı açan arkadaştan özür dilerim daha önce ettiğim küfürler için.