bugün

şalvarla ya da burka ile gezen kadının çocuğundan daha medeni yetiştirileceği kesin olan, diğer insanlar tarafından hiçbir şekilde hakkında hiçbir eleştiri yapılmaması gereken çocuktur. kişilerin kendilerinden meshul olduğunu düşününce bir başkasının dini inancı nasıl ki kendineyse annesinin mini eteği de annesinin sorumluluğudur.

(bkz: açıkta yarak görse yoğurt döküp sarma diye saldıracak insan modeli)
(bkz: iran da mı yaşıyorsun lan gerzek)*
tarafımdan tanımlanamayacak bir duygudur. allah uzun ömürler versin, annem sıkmabaş ve göbeklidir.

o diil de, geçen bir film izledim. adını hatırlamıyorum. bizim hanım torrent'tan indirmiş. ergenlik çağında bir kız. okul hayatı, arkadaşlık ilişkileri berbat. arasıra kız arkadaşlarına kafa falan atıyor. tam bir antisosyal tip.. sebebi; annesinin evde "teke" beslemesi... kızcağız öyle yapıyor, böyle yapıyor olmuyor; sonunda annesinin tekesine kendini veriyor..

bir tuhaf oldum: lan avrupalılaşmak böyle bişey mi ya...
kocası tarafından kapatılıp diğer erkeklere içinden sakso çekecek gibi bakan kadından daha namusludur. * * *
(bkz: do no feed the troll)
(bkz: sus ve yalamaya devam et)
utanması olan için utanç vericidir.

şakirt olmaktan iyidir, de mi marduk ? öyle dersin sen şimdi. *
Çarşaf giyen annenin cocuğu olmak ne ise odur veya çıplak gezen annenin cocuğu olmak ile aynı dogrultutadir. Annenin ne giydiğinden cocuğa ne onu da çözemedim.
(bkz: odeipus kompeksinin pençesindeki şakirt)
şakirt, yobaz, dinci, bağnaz şeklinde ifade edilen insan tiplerinden hiç biri olmamaktır.
çok dramatik bir olay, çocuğun psikolojik gelişimi için fazla tehlikeli bir durum.

başlığı bu melodi eşliğinde okuyunca başınızı yorganın altına sokup ağlıyorsunuz.

http://www.youtube.com/watch?v=kKq2CfbrRQ4
bir gerizekalının annesi üzerindeki fantezilerini anlattığı başlık.

(bkz: gerizekalı)
şu sikiş sokuş mevzuları da olmasaydı konuşacak konumuz kalmazdı her halde.
kötü bir duygu olsa gerektir. (bkz: yazık kimin çocuğuysa)
utanılacak bir durum değildir; aynı kara çarşaf giyen annenin çocuğu olmak, döpiyes giyen annenin çocuğu olmak, terlikle okula gelen annenin çoğu olmak, demek istediğim bir herhangi annenin çocuğu olmak -anne her ne şekilse.
insan annesinden utanmamalıdır.
çünkü adam gibi adam mini etek giyen annesine laf atanların ağzını burnunu dağıtmayı da bilir, kara çarşaf giyen annesine sövenlere ağzının payını vermeyi de.
aslında norma bir durumdur fakat etraftaki ağzından salyarak akarak dolaşan hayvanları sayarsak zor bir durumdur, muhitine göre giyineceksin.
öncelikle medeniyetin etekte olduğunu sanan yazarın başlığıdır burası bunu kesinleştirelim. anne sizin tarif ettiğiniz gibi bir yaratık değil annedir onun ne giydiği, hangi şiveyle konuştuğu vs. sadece önemsiz detaylardır.
her mini etek giyen kadının hayat kadını olmadığını bilmek demektir.
hala yıllar öncesinin düşünce dünyasında olan, medeni olamamanın ve gelişememenin ezikliği içerisinde, bütün türkiyedeki geri kalmışlığın sebebini gerçekten dinine bağlı olan insanlara yükleyen insanın, bu annenin çocuğu olmakla daha medeni yetiştiriliceğini iddia eden zihniyete sözüm. yanlış anlaşılmasın bazı arkadaşlar medeniyet ve gelişmeyi bu prototip anneye yüklemiş onunla konuşuyorum. düşünce ziyanı. keşke kendi kusurlarını görmeyi deneyip, biraz sorumluluk alabilmeyi başarabilseydin, o zaman belki farkedebilirdin kendi yetersizliğini.
olmuşsan yapacak bişey yok tekrar çıktıgın yere giremeyeceğine göre hayatına devam edersin.
anne, anne gibi giyinmelidir bence.
henüz bir ceninken üşümeyi öğrenmektir, sadece kışın.
evet sevgili seyircilerimiz. bir "her kim böyle aşşağılık, rezil, cahilane başlığı açmışsa götü patlasın" programıyla daha karşınızdayız. şimdi sırada başlığı açanın taksimdeki darağacında sallandırılması ve "bak bidaha yapabiliyolar mı" bölümlerimiz var.

şeklinde medyasal strese sardırılan durum.
namus ve inanç uğruna devamlı kan akmayan ülkelerde nispeten normal karşılanan bir durum.
annesini giysisine göre değerlendirenleri göz önüne seren annedir. çok iyi özverili bir anne olsa da mini etek giydiği için kötüdür. anne gibi giyinmemiştir !!! ne demekse anne gibi giyinmek.

ama çöl bedevileri gibi giyinseydi kızını satsa bile iyi annedir.

sizin ahlak anlayışınızı kutup ayıları kovalasın iyi mi canım...
utanç sebebi falan değildir. kaçıncı yüzyılın kafasını yaşıyorsunuz sizin gibiler orta çağda kalmalıydı.
çocuk ile anne arasındaki iletişime girilmemesi gerekir demem ve ardından gülmeme vesile olmuş taze hortlatılmış başlık.
ve kadın düşmanı enteresan yazarlarımızın yine iş başında olduğunu görmek beni üzdü.
insanın ne giydiği değildir önemli olan, nasıl bir kalp taşıdığıdır.