bugün

az önce televizyonda açıklanırken hakan kadir balta'nın çağrıldığını gördüğüm kadro.

çok net konuşuyorum oğuz çetin çek git şu takımdan ...
(bkz: sabriyi unutmuslar)
o kadar formda oyuncu varken 1 sene öncesinin kadrosu tekrar sahalardadır. mehmet ekici ve sinan bolat dışında.
ilginçtir galatasarayımızdan hala 6 oyuncu vardır.
türk futbolunun istikrarsızlığı ile aynı paralelde bir oluşum. büyük şeyler beklemeyelim.
bir de biraz süratli, biraz teknik her hücumcunun üstüne oynadığında tehlike yaratabileceği servet çetin ve hakan balta' nın neden yer aldığının sorgulanması gereken kadrodur. bay hiddink' in ilke ve ' x' i almayalım, rahat geçiliyor ' diyebileceği bir tercümanı yok mu?
tarihin en kötü galatasaray kadrosundan 6(altı) oyuncu çağırılan takım.
Gorundugu kadariyla gayet iyi kadro
savunma harici kötü değildir.
kimse entry silmesin ki maçtan sonra da faydalanalım dediğim listedir.
hakan baltanın ibrahim üzülmezden daha faydalı olacağını düşündüğüm kadrodur.
(bkz: milli takım alay kadrosu)
(bkz: necip uysal)

fazla söze gerek yok.
tek eksik mevlüt erdinçtir.
fazlalıklar da hakan balta ve gökhan zandır.
Gene saçma ne sapandır. Selçuk inan gene vardır. Oynamadan milli takıma gitmek ne güzel iş.
Tolga ve Onur yok mu ??* neler oluyor bu milli takıma
ozan tufan dışında bursaspor'dan serdar aziz, volkan şen ve harun tekin'in de çağrıldığı aday kadro. volkan şen dışında hepsi hak ediyor milli takımda oynamayı, hatta bunlara şener'i de ekleyebiliriz ancak her maça farklı oyuncuların çağrıldığı, takım olamamış bir milli takım görüntüsü işte.
haziran 2017 için çağrılan kadrodur.

görsel
Tuncay Şanlı yı göremediğim listedir.evet.
Lan şu ozanla hak'ı almayın amk al ma yın .

Not:fb
ozan tufan, semih kaya gibi çöpleri barındıran kadro. aynı zamanda 1 senedir top oynamayan caner erkin'i de dahil etmişler, şaka gibi.
Yine saçma sapan istanbul kadrosunu sürmüş .
Konya kupayı aldı hala kimseyi çağırmıyo ordan ben anlamadım bu işi. Ömer ali şahiner oynayamaz mıydı şimdi bu kadroda volkan şen hoşafından 2 kat katkı verir bence.
ömer ali şahiner'in yine kadroya alınmadığı fiyasko...

ulan bu paragözün aykut kocaman ile ne alıp veremediği var da konyaspor'umuzdan oyuncu almıyor arkadaş?
acıların peş peşe geldiği bu günlerde ancak bizim gibi ülkelerde gündem olabilirdi.