bugün

üzmüştür. mv maaşlarının acilen dolar'a endekslenmesi gerektir. mv çocukları da ibizda hamburger yiyebilsin. gerekirse bir yerlere mesaj atıp aramızda para toplayalım. ihtiyacı olan bu havuzdan çeksin. nasılsa ülkede keriz çok.
asgari ucretle calisiyor herhal.
Söyleyecek söz bulamıyorum, sadece şunu söyleyip gideyim;

Beni beymen'den aldığı gömlekle temsil edenler değil, pazardan aldığı gömlekle temsil edenler samimi gelir. Sizler halkla dalga geçer gibi bu açıklamayı yapıp bir de milletin vekili olduğunuzu iddaa ediyorsunuz ya, size değil sizi seçene yazıklar olsun.
oltan güzelmiş kardeş.
boyle bir açıklama yoktur. gtunuzden element uydurmayın lütfen.
O kim mk? Bayburt mv berdan mardfghjk. Hastir troll.
Ee 1404 tl ile geçinmeye mahkum ettiğiniz asgari ücretli ne yapsın dedirten ifade. Mesela onların çocuklarının hobileri falan Yok. Hatta bırak sıfır marka Mercedes'i 80 model doğan görünümlü Şahin'i bile Yok. Lan neyse ben bir şey diyemiyorum..
bi 100 tl atesle de et alalim sayin vekilim.
e elbette tabi yirmi bin tl az geliyor yetmiyor.artırılması gerek ancak o sayın vekile bir soru sormak gerek.
1404 tl ile bir aile nasıl geçinecek
ahhh özür dilerim ülkemizdeki yoksulluk sınırının 4.615 tl,açlık sınırının 1.417 tl olduğunu söylemeyi unuttum.
ehh gerçi sizler tv ye çıkıp zamanında 800 tl olan asgari ücretle nasıl geçinileceğini açıklayan adamlarsınız sorun değil sizlere.
emeklileri saymıyorum.
neyse neyse bunlar sorun değil size yirmi bin az geliyor dimi
anlatsanıza uçağa binip ankara'ya giderken ekonominin en düşük ücretinden bilet alıp, vip de en ön koltuğa oturmak nasıl bir duygu. 49,99 a bilet alıp, 499.99 luk kısımda uçup bir de yetmezmiş gibi insanlara bekleme mağduriyetini yaşatmak nasıl bir şey öğrenmek istiyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar