bugün

entry'ler (751)

3 yıl boyunca üvey kızına tecavüz eden oluşum

sevişmeli, yiyişmeli, saksolu başlıklar arasında kaybolup giden iğrenç bir haberdir. insanlığı sorgulatır.

sözlük yazarlarının isimlerinin koyulma sebebi

sınavlarda optik forma kodlamak içindi sanırım. okul falan da kalmadı ama ben yine girecek sınav buluyorum, maksat isim boşa gitmesin.

tavuklarda neden kanat var sorunsalı

sahil ve e-5 kenarlarında pişirilip afiyetle yenilmek içindir.

iftarda mercimek çorbası klasiği

diğer çorbalara nazaran daha yaygın, bilindik olması sebep olabilir. herkes az çok sever yahut içer. risk almamaktır kısacası.

her erkek orospu çocuğu diyen çelişkili feminist

babası verici olan yazarları ortaya çıkarmıştır.

ebu zer

eğitimde cinsiyetçi düşüncelerin ortaya çıkması üzerinden birkaç başlığı hortlatan ve iyi de yapan yazardır. dogmacıları üzmüştür. tebrikler.

üstteki yazarın yaşını tahmin et

perhaps: 27

evli kadınların şişman olmasının nedenleri

evli olmalarıdır. rekabetten kopmuş, rahata ermişlerdir. artık bir adamın tapusu ellerinde olduğundan fit kalmak için bir gerekçe kalmamıştır. ama bilmezler ki tapu sonsuz bir sahiplik sağlamıyor. biraz dikkat.

gece evde hırsız olduğunu farketseniz

yumruğunu balyoz sananların ahkam kestiği durumdur. o eve giren adam her şeyi göze almıştır haydarcı kardeşlerim, dikkatli olunuz.

babet çorabı giyen erkek

güldüren erkektir. kadınların hoşlandığı tür müdür bilmem ama komik duruyor kardeşim. kıllı ayaklara takmışsın bir şey çorap diye, saçma sapan bir görüntüyle dolanıyorsun evin içinde. etme eyleme kısa paçalı kardeşim. ayak da bilek de kadında estetiktir. kadınlaşmayın. rahat falan gibi bahanelerle de kendinizi aklamayın. özenmeyin.

sözlük kızlarının çektirdiği fotoğraflar

allah çektirmesin dedirtir.

13 haziran 2017 gök gürültülü sağanak yağışlar

burada da yaz ben geldim dercesine selamlıyor bizleri.

not:istanbulsports

sabah kalkıp işe gitmek

ne kadar saçma bir düzen değil mi yahu. birileri bir sistem kurmuş, herkesi sabahın köründe ayağa dikip bir şeyler yapmak için bir yerlere koşturuyor. acaba insanın varoluş amacı bu mu diye sormana bile fırsat vermeden ömrünü elinden alıyor. para diye kıçımızdan uydurduğumuz bir elementin peşinde koşturarak ömrümüz geçiyor. çocukluğumdan beri bana hep çok garip gelmiştir. evet, haklısın, şuan ofisten yazıyorum.

t: bir acayip eylem.

zeytin mi daha önemli tesis mi

zeytin üretimini arttıran bir tesistir.

cinsel yaşama direkt vurgu yapan şarkilar

kupa kızı ile sinek valesinin durumudur.

otomobille çocuk arasına giren kahraman kadın

https://www.haberler.com/...k-cocugun-9700486-haberi/

Amerika'da meydana gelmiş olaydır. kazayı önceden gören kadın çocuğun hayatını kurtarmak için kendi hayatını hiçe sayıyor. güzel yürekli, cesur insanlar, iyi ki varlar.

emre ve arda nın gs alt yapısından yetişmesi

daha derine inerseniz biri Zeytinburnu'ndan biri Bayrampaşa'dan çıkmıştır. bilin istedim.

yazarların gitmek istediği 3 ülke

Avustralya
kanada
yeni Zelanda.

ne kadar uzak o kadar iyi.

roma imparatorları

(bkz: totti)

güzel kızların soğuk olması

ısıtmayı bilene gayet de sıcak olurlar.