bugün

Filmin açılış sahnesinde kız kardeşinin sevişmesi sırasında kızın iki ayağını bir pabuca sokmuş hain kardeştir.

Kız sevgilisiyle odasına çıkıyor, myers hemen ardından mutfağa dalıp et bıçağını alıyor, e senaryo gereği tabi kızın yalnız kalması lazım. Kızın sevgilisi donunu toplayarak gidiyorum diyor. Odaya çıkmalarıyla kızın sevgilisinin evi terk etmesi arasında beş saniye bile yok. Dünyanın en hızlı erken boşalması yani.

Kız kardeşi de son bir kez bile orgazm olamadan michael'in hain bıçak darbeleri altında can veriyor. ayıp.
Küçükken korkulu rüyamdı. Annem yatirinca bak maykıl gelir diyordu. Uykuya nasıl geçtiğimi bilemezdim. Ulan ne kadar ev degistirdiysek hepsinde de pencerenin yanında dal vardı. Şansa bak. Vurup duruyordu.
hallowen filmlerinin ünlü seri katili..serinin her filminde ağır darbeler almasına rağmen ölmemeyi başarmış her defasında geri dönmüştür..aceleyi sevmez,sakinliği ve ağır hareket etmesi ile ünlüdür,bıçakseverdir
görsel
Freddy krueger pedofili değil yalnızca pedofili olmak ile haksız yere sonuçlanmıştır ilk filmde tina yı öldürmesi ile elm sokağının namuslu abisi olduğunu kanıtlamıştır.
dünyanın ilk ve alanında en başarılı slasher'ı. ne jigsaw gibi götten boktan tuzaklar kurar, ne hannibal gibi insan yer, ne freddy gibi şaklabandır, ne de jason gibi öküzdür.
soğukkanlıdır.
hiç acelesi yoktur. kurbanlarının arkasından asla koşmaz, komşusuna kandil lokması götürür bir edayla yürür ve ne hikmetse kurban kendi ayaklarıyla michael abinin önüne düşer.

genelde zina yapanları öldürür ancak istisnai durumlar da yok değildir.

maskesinin altından ağır ağır nefes hırıltıları duyulur. asla konuşmaz, işini de severek yapar.

(bkz: vay anasını satim)
Asla vazgeçmeyecek.

https://pbs.twimg.com/media/DfYVRRQVQAAz4Fa.jpg
kafayı cadılar bayramıyla bozmuş fantastik katil. cadılar bayramında milletin arasında dolaşır bıçağıyla, ancak kimse şüphelenmez. çok cool takılır. etrafına aldırış etmeden işi gücü ile ilgilenir.

+ aaa myers cadılar bayramı gelmiş lan...
- wallaa mısın, cinayet işleyelim o zaman hamuğa koyim.

birde sevişen çiftler ile kafayı bozmuştur. zaten kendisi cinayet işlerine ablası yüzünden bulaşmıştır. sevgilisiyle
sevişmekte olan ablasını ve partneri onun ilk yediği halt olmuştur. sonra ıslah evine gönderilmiştir. ıslah evinden kaçtıktan sonra nerede sevişen çift gördüyse icaplarına bakmıştır.
(bkz: michael myser in gerici olması)

+ aaa myers! sevişiyolar oğluuum kazanı çömleği patlattılar nerdesin?
- way hamuğa kodumun mundarları, öldürecem ulan sizi...
Herkesin içinde yatan bir katil. Evet.
Bizim yobazlar bu canavarın dokuz on yaşlarındayken ablasını erkek arkadaşıyla zina yapıyor diye bıçakladığını, yıllar sonra da erkek arkadaşlarıyla sikişen bakire olmayan kızları kıtır kıtır kesmek için doğduğu kente döndüğünü bilseler hepsi michael myers maskesi takardı.
Halloween 2007 versiyonunu dün akşam izledim ve acayip saçma geldi. Şimdi tamam çocuk cinnet getirip ailesini kesti hapse düştü peki bu herifi kimse vurup öldüremiyor mu. Polisler pompalıyı çekiyor tam vuracak bu herif önce davranıyor. Onu geçtim kurban son sürat kaçıyor Myers sakin sakin gidiyor ve yetişiyor. Yav he he.
Kendisine hayran olduğum katildir.
31 ekim onun günü. Kendine hayranlık duyurur.
Jason voorhees ile bir filminin çekilmesi beklenmektedir.