bugün

neden öldürdüğünü bilmediğimiz ,sadece götünden soluduğunu duyduğumuz, alt metinsiz boktan bir karakter.
çok baba bir seri katildir. seksi sevmez.
Halloween 2007 versiyonunu dün akşam izledim ve acayip saçma geldi. Şimdi tamam çocuk cinnet getirip ailesini kesti hapse düştü peki bu herifi kimse vurup öldüremiyor mu. Polisler pompalıyı çekiyor tam vuracak bu herif önce davranıyor. Onu geçtim kurban son sürat kaçıyor Myers sakin sakin gidiyor ve yetişiyor. Yav he he.
ilk cinayetini 6 yaşındayken işlemiştir. Teen Slasher denince akla gelen ilk katillerdendir ama bir (bkz: freddy krueger) değildir.
Korku karakteridir. 12 farklı oyuncu canlandırmıştır.
görsel
görsel

Tüm dünyanın bildiği seri katil.
Küçükken korkulu rüyamdı. Annem yatirinca bak maykıl gelir diyordu. Uykuya nasıl geçtiğimi bilemezdim. Ulan ne kadar ev degistirdiysek hepsinde de pencerenin yanında dal vardı. Şansa bak. Vurup duruyordu.
Asla vazgeçmeyecek.

https://pbs.twimg.com/media/DfYVRRQVQAAz4Fa.jpg
Kendisine hayran olduğum katildir.
Bence basit bir jason taklididir.

Edit:tam tersi jason bundan cakmaymis.
Benim için sinemanın en karizmatik ikinci psikopatıdır. ilki için;
(bkz: joker)
(bkz: çok feyizli bi abi)
Freddy krueger pedofili değil yalnızca pedofili olmak ile haksız yere sonuçlanmıştır ilk filmde tina yı öldürmesi ile elm sokağının namuslu abisi olduğunu kanıtlamıştır.
görsel
Filmin açılış sahnesinde kız kardeşinin sevişmesi sırasında kızın iki ayağını bir pabuca sokmuş hain kardeştir.

Kız sevgilisiyle odasına çıkıyor, myers hemen ardından mutfağa dalıp et bıçağını alıyor, e senaryo gereği tabi kızın yalnız kalması lazım. Kızın sevgilisi donunu toplayarak gidiyorum diyor. Odaya çıkmalarıyla kızın sevgilisinin evi terk etmesi arasında beş saniye bile yok. Dünyanın en hızlı erken boşalması yani.

Kız kardeşi de son bir kez bile orgazm olamadan michael'in hain bıçak darbeleri altında can veriyor. ayıp.
Adam gibi adamdır. Karizma katil. Dünyada 1.5 milyar hayranı var. Evet.
Herkesin içinde yatan bir katil. Evet.
Karizmatik katil. Evet.
Bizim yobazlar bu canavarın dokuz on yaşlarındayken ablasını erkek arkadaşıyla zina yapıyor diye bıçakladığını, yıllar sonra da erkek arkadaşlarıyla sikişen bakire olmayan kızları kıtır kıtır kesmek için doğduğu kente döndüğünü bilseler hepsi michael myers maskesi takardı.
31 ekim onun günü. Kendine hayranlık duyurur.
trump' dan korkunç olamazdır.
http://galeri13.uludagsoz...michael-myers_1247318.jpg
kendisine hayranlık duyulan katil.
Karizma katil.