grup üyeleri sabetayist olan müzik grubu.
herkesin bir mfö şarkısı vardır.
işlerinde dünya'nın en iyilerindendir.
bu sabah yağmur var istanbul'da gibi mükemmel bir şarkının sahibi grup . Türkiye'nin en iyi gurubudur.
küçükken masör fuat özkan diye düşünürdüm.
2011 albümü sabırsızlıkla beklenendir.
uykudan yeni kalkmış sesiyle mazhar alanson grubun lokomotifidir. o nasıl bir cool olmaktır arkadaş, paçalardan akıyor.
hep yaşın 19 ile yeniden dünyamızın orta yerine yerleştiler; nasıl özlemişim...
Bambaşka tabiri sadece onlar için geçerli. Mükemmeller.
Türkiye'nin gelmiş gemiş en iyi gurubudur bence. şarkıları insanın içine işler.
26 yıllık şarkıları var ve hala bıkılmadan, sıkılmadan dinlenen bir garip grup, dede oldular gerçi ama ruh yaşı hep 19 adamların.
1985 ve 1988'te olmak uzere iki defa eurovision'a katilmis ikisinde de rezalet performans sergilemis vasat grup.
Türkiye deki en iyi gruptur.
son zamanlarda hep yaşın 19 şarkısının dillerde gezdiği efsane gruptur. bu şarkıyı dinlemekten yorulmadım *
yıllanmış şarap gibi, yaşlandıkça daha da güzelleşen grup.
yalnızlık ömür boyu hep yaşın 19 güllerin içinden ve birçok güzel şarkısı olan dinlemeye doyulmaz yılların eskitemediği grup .
Müzik grubu böyle olmalıdır.
üyeleri dedeleşmiş, harika parçaları olan grup.
en umutsuz anımda (bkz: benim hala umudum var)diyerek içime umut tohumları atarlar.
(bkz: ali desidero)
mazhar alanson üzerine kurulu bir grup gibi dursa da diğer iki müzisyen de çok değerli sanatçılardır ülkemiz için. onlar tek bir ses çıkarırılar.
(bkz: ele güne karşı)
şarkıları insanın içine işleyen, alıp götüren grup.
"sen ve ben" için tapılası grup.
http://www.youtube.com/watch?v=N-rA1j_LF9M
her parçası güzel ama yalnızlık ömür boyu parçasının bende yeri ayrı olan mazhar alanson,fuat güner ve özkan uğurdan oluşan grup.
grup müzik denince ilk akla gelen , sinerjisi bol cana yakın şarkıları olan mazhar,fuat,özkan üçlüsünün efsaneleştiği süper grup mfö.
bu akşam yeditepe üniversitesi'ne müzik ziyafeti sunan topluluk.