bugün

budaklısı makbul olan odun çeşiti. o cihetle; (bkz: budaklı meşe odunu)
çok başarılı, islami usüllere uygun entry giren yazar. tebrik ediyoruz kendisini.
ıslatılıp adam dövmek için ideal ağaç parçası. budaklısı deler geçer, kevgire çevirir adamı. vurduğunuz garibanın seni fizana gider allaama. birde budak dübüre gelirse eğer, ömür boyu kabız edersiniz adamcağızı *.
iyi yanar ama, yontulması güçtür. ıslatılarak kullanıldığın da daha verimli çalışır...
(bkz: pelit odunu)
guzel ulkemde mese odunu denilince ilk akla gelen sey sopadir. oysa mese odunundan masa da yapillir sandelyede bu kadar dayakci bir millet miyiz lan biz demeden de edemiyorum. ayrica cogu entrysine katilmadigim ama sozlukte bazi entryleri dikkatimi epeyce cekmis 4.nesil bir yazar.
odun,bildiğin odun
yanılmıyorsam, güneydoğudaki sorunlardan dem vurmak için batıdaki ibnelikleri de hatim etmesi gerekmeyen yazardır. bilenler varsa sanırım o bilgi dolu entryleri de okuyacak öğrenecektir.
kişisel iletisine her online listesine baktığım da gülmekten kırıldığım yazardır.*
bazılarını rahatsız edecek doğru tespitlerde bulunduğu için kınanan yazar..**
(bkz: bir baska ozelligi)
(bkz: arkadaşın madalyasını getirin) *
delikanlı, adam gibi yazardır.
(bkz: odun)
(bkz: bildiğin odun)

edit: slogan şeysi.
meşe odunu genelde ülkemizde sorun çözme aracı olarak kullanılır.türk milleti herhangi bir anlaşmazlık anında hemen bilgisine ve sorun çözme yetisine başvurur.şık ve ele oturan ergonomik dizaynı,kavga anındaki etkisi ile takdir toplayan kavga aletidir.heleki budaklı ya da ıslak olursa daha kavgayı başlamadan bitirir
odun kömürü yapmak için kullanılan malzeme.
alanyaliymis efendim kendileri. henuz birebir bi tanisma olayi icerisine giremedik ama tanisacagiz elbette. insanin hemserisi gibisi yok bee...*
'aga bunun entrysine eksi oy verilmez' korkusu yaratan nick. çok acıtır.
odunların arasında en makbul olanıdır.
an itibariyle silinmiş "1 mayıs'ta dayak yemek için gün sayanlar" başlığının sahibi, nefis insan.

kendisine acil şifalar diliyorum.

(bkz: sözlükteki ajan provokatörler)
ellerine sağlık; (#1682309)
(bkz: meşe odunu siyasi başlıklara yazmasın kampanyası)

hayır yazmıyor , saçmalıyor çünkü...
cok ıyı yanar. harıl harıl atese vereceksın bu odunu, oof, oturacaksın karsısına, ayı postu uzerınde, oof dayanamıyorum keseyım artık..
dev genç ve pkk'nın oluşum sürecini incelemesi gereken yazar.

ayrıca biri öyle ya da böyle yeni bir ülke peşinde olup bu uğurda memleketi parçalamak olarak belirlemişken hedefini, diğerleri ülkenin ideolojisini değiştirmeye çalışmıştır yalnızca. ışığı başka yerde görürler, hedefleri tam bağımsız türkiye'dir.

destekli sallamak lazım bazen.

(bkz: uyan hadi geldik)*
yazılarını beğendiğim yazar *
güncel Önemli Başlıklar