bugün

partner ile sevişilecek bir yer bulamama sonucunda, ölüden zarar gelmeyeceğini de hesaba katıp, son çare olarak en yakın mezarlığa giderek partner ile tek vücut olmaktır.

camiilerde alem yapan cenabet hocalar göz önüne alınırsa pek yadırganacak bir olay olmadığı anlaşılacaktır. tabii ki sevişmeden evvel tüm ölülerin ruhuna bir fatihe okunması gerekir, keza seviştikten sonra cenabet olunacağı için fatiha okumak sakıncalıdır.
Ecel korkusu eşliğinde gerçekleşen olaydır.
eyüp civarında iseniz, piyer loti yolundan saparak mezarlıkların iç taraflarına ilerlediğinizde örnekleriyle karşılaşacağınız durumdur.

(bkz: mezarlıkta sevişenler)
mezarlık bekçisinden dayak yemeyi göze almış çiftin yaptığı aktivite...
kalkmışın dini imanı olmaz felsefesine uygun davranış. *
topkapı mezarlığında toplu sakso partileri olmaktadır. en önemli müdavimleri de liseli piçlerdir.
mezarlıklar tenha yerler oldukları için sevişilmesin de sakınca yoktur. hatta uygun yer bulamayanlar için bulunmaz mabet. ama bekçiye dikkat.
her an ne yapıyornuz burada?
tepkisiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.
ölümle yaşam arasında gidip gelmektir.
yapan var. gördüm ama röntgenleyemedim.
benim röntgenleyeceğim çift akıllı çıkıp otların arasına daldığı için hij bişi göremedim.

kısacası bol otlu mezarlıkta denenmeli.
Çiftler mutluysa ve etraftakilerin de itirazı yoksa ki olmayacağı kesindir, yerli yerinde bir harekettir.
cok heyecanli olacaktir zira carpilma ihtimali mevcuttur. ust duzey cesaret istemektedir. akli basinda insanlarin yapmayacagi tarafimdan ongorulmektedir.
erkek türün, sevişecek bir canlı partner bulamaması durumunda gerçekleştirmeye çalışacağı aktivitedir. tedarikli gitmesini gerektirir (kazma, kürek vs.) (bkz: ölüden göt istemek)
dişi tür için ise mümkün olmayacak olan bir aktivitedir. boşuna yorulmasın. gitsin erotik şoptan gereken alışverişi yapsın.
korku gerilim macera ve cinsellik içeren bi olay. korku filmi başlangıcı gibi. çiftler sevişir, zombilerde ahlak polisi.
(bkz: erken boşalanlara çözüm önerileri)
Ölmüşlere nispettir.
Biz de sikerdik sizin gibi, siz de öleceksiniz bizim gibi.

Ibretlik eylemdir.
olabilir tabi ölülere hallenmediği sürece bir şey yoktur. ayrıca ölülere moral olur belki izleyip bir nostalji yaşarlar.
kabirler yatak olarak kullanılan eylemler bütünüdür ayrıca.

böyle birşeyi duyunca şok olmuştum yıllar önce. harbiden varmış!
Karanlık ve korku hobisi olanlar için eşsiz bir fırsat. Bence kaçırılmamalı.

Kitap ve filmlerde belki seyir edebilen fantastik ve bir o kadar da insanlık dışı faaliyet.
Lan oğlum bi durun la.
Benim aklıma suzan suzi türküsünü getirmiş başlıktır. Bu türkünün hikayesini türküyü sevenler bilir. Kısaca iki aşık varmış. Bunlar bir türbede buluşmuşlar, ve orada birlikte olmuşlar. Sonra sel , deprem gibi bir afet oluyor.ve bogulup oluyorlar. Bunun üzerine bu türkü yapılıyor.

Körolası suzan suzi
Ziyaret çarptı bizi diye sözleri vardır.
Carpilmadan dolayi titreyerek bosalma ile sonlanacak durumdur.
dandik amerikan korku filmlerinde gençlerin yaptığı iş.

hepsinin başına bi iş gelir sonra.
ağzınız burnunuzun yamulmasıyla sonuçlanabilir.
(bkz: ziyaret çarptı bizi)