metro turizm zaten saçma salak bi firmaydı. balık baştan kokuyomuş.
tayyibin göt yalakalığını yaparak ve tayyibe büyük ihtimalle milyon dolarlar yedirerek tabi ki yoksa müebbet hapisten bir insan nasıl yırtar. edit yargıtay kararı bekleniyormuş cezalarda hakim dışarda bekleyebilir kararı diye karar verebiliyormuş. gerçi müebbetten ceza verilen adama nasıl tutuksuz bekle kararı denir bu saatten sonra içeriye girmez. anlayacağınız ülkemizde adalet hiçbir zaman olmadı. yasa dediğin garibana vurur sadece.
yazarken ellerinin titremediğine emin olduğum adamların yazdıklarını okumadığım ve üstünkörü geçtiğim için beni pek de şok etmemiş tweettir..
bu ülkede yalakalık yaparak her şey oluyorsunuz, cezanın erteleniyor, maaşınız artıyor, başbakana danışman oluyorsunuz. akitler ülkenin çivisini çıkardınız. adaleti piç ettiniz, insan hakkını piç ettiniz, kul hakkı yediniz!
turizm sezonu açılırken yapılan talihsiz bir ifadedir. zaten bir kere seyahat edip sonrasında tövbelere geldiğim firmaydı şimdi ruhuna el fatiha.
yalakalık nedir? nasıl yapılır? bunları bize uygulamalı gösteren bir hadise.

(bkz: baban keşke otobüse boşalsaydı)
otobüslerinin bir bir yanmasını da şüpheli bulacak mı bakalım..
Parti yavşağıdır.
artık araçlarına binmeme sebebidir.
tweet atmak için atılan öylesine rastgele bir tweettir.
atsındır. akp'nin kaldırdığı götü millet indirmesini bilir.
Basbakanin ima ile olayi gezicilere yuklemesinden sonra sasirilmayacak olan olay.
Bir kafa yapısı bozuk daha.
ben cinayetten iyi anlarım demek istemiştir...
sabotajın kralını kendisi bilir.
daha samsunspor'a yapılan ahlaksızca ve adice ikili yüzlü tarifeyi kaldırtmaya çalışmaz, gelir hükümeti yalar.
samsun için utanç kaynağı rezil herif.
bir samsunlu olarak soylemeliyim ki, hic sasirtici degildir. bu adamdan beklenir. kendini aklamak icin bu olayi bile cemaate falan baglamistir. zaten bu seviyeye nasil geldigi bellidir. mafya bozuntusu, egoist ve olen insanlar uzerinden rant saglamaya calisan bir insandir.
önce firmasının otobüsleri kaza yapmadan düzgün gitsin de ondan sonra tweet sıçsındır.
Dayak zoruyla bile tercih etmediğim Metro Turizm'i hepten karalisteye almama sebebiyet veren durum. Bundan sonra bindirilmiş kıtalara Türkiye turu yaptırırlar artık.
Bundan sonra bir kabahat işlediğimde ben de bu hakkımı kullanacağım hep işe yarıyor Çünkü.
(bkz: paralele bağlama hakkı)