bugün

birleşik metal işçileri sendikası üyesi olabilir.
(bkz: çılgınsın man)
metal satıyor galiba. kolay gelsin efendim.
(bkz: metalist)hoşgelmiş.
(bkz: karşılama kültürü daha ölmedi lan)
Metal müzik türü dinleyen genç olabilir.
birleşik metal işçileri sendikası na üye olmayan, metal de satmayan sadece dinlediği müzik türünü nickine yansıtmış gençtir...

(bkz: o benim)
Nesildaş yazardır.
Hoşgelmiş. *
feci ilginç bir yazar.
fakeuuser oluşundan şüpheler doğuran zaar.
kadıköy'de boğa heykelinin yanında metal üzerine sohbetler düzenlediğini düşündüğüm kişidir.
(#18796573) allahına kurban kardeş.
(#19676057) ağır mal olabilir. büyük ihtimal yani. 2-3 tane iti milyonlarca insanı aşağılamak için kullandığına göre bence ağır maldır. ama olmayabilir de. ama büyük ihtimalle ağır maldır. zeka geriliği de var sanki.
(#19676057)birkaç şerefsizin yaptığını tüm galatasaray camiasına yükleyerek ve insanların annelerine hakaret ederek büyük bir yanlışa imza atmış yazar.
yaptığı çocukça hareket yüzünden çaylak olduğum yazar. kendisi insanların annesine sövünce birşey olmaz. onun annesine söverseniz çaylak olursunuz. adaletini sikeyim dünya.
doksanlar da bakkalı bekleyen uzun saçlı metalci genç olduğunu düşündüğüm yazar.

(#20906881)
çok dandik bir bölüm okuyan yazar.*
an itibariyle 1000. entrysini girmis yazar. bu da burada hatira kalsin.
" O büyük ve muazzam zamanda unuttum
Kanatlarım çok oldu üşüyor benim
Bu beyaz ıssızlıkta göğsüme düşüyor
Bu yüzden eğik boynum.

Bir kuşun anısı kalmış bende, saklı
Bundan gözlerimdeki kayalık,
içimdeki serseri buzullar

Dürtme içimdeki narı
Üstümde beyaz gömlek var "
hayattan bıkmış insanlardan tiksinen ve iğrenen birisi olarak, içimden bana ''vay be insanlık daha ölmemiş'' dedirten, ''demek ki bu hayatta iyi insanlar da varmış,'' dediğim iyi bir yazar, güzel entryler girmesi dileği ile, kendisine amerikan filmlerindeki o pis zenciler gibi ''kendine iyi bak adamım'' diyorum, biz buralardayız, bu arada bizde müslümcüyüz.
15-16 yaşında olduğuna inandığım yazar.en azından nickinden öyle anlaşılıyor genç.
21 yasinda olan yazar. dinlenilen muzige gore yas hesabi yapacaksak ohoo.
(bkz: nickin nick altına etkisi)
metalurji ve malzeme bölümü okuyor olabilecek gençtir.
Ağırlıklı olarak siyah giyindigi kuvvetli ihtimaldir.
ayak fetişi olanlar şanssızdır.

(bkz: metalci ve ayak fetişi olan adam)
sözlükte metalist, rock'cı görmek mutlu ediyor beni. yalan yok.