bugün

meal müzik dinleyen insanların yaptığı eylem. haklıdırlar en kral kızları götürürler. dinledikleri müzik onlara yeter. ve cool adamdır bunlar ya.
(bkz: hacı metallica diye bir grup buldum adamlar bomba)
metal müzik dinlemekle kız götürmek arasındaki korelasyonu anlayamadığım durum. insan dinlediği müzikle övünebilir. çünkü müzik bir sanat türüdür ve dinlediğin müzik senin zevklerini ve birikimlerini yansıtır. fakat kız götürmek... that's a little bit problem.
metal müzik yavşaklığından nefret ediyorum ama taş gibi hatunları götürüyorlar amına koyim sikmedik amcık bırakmadılar bizde selsefil olduk ama kuul adamlar hafız birde o yüzden haklılar.

behey hafız sesleniyorum nesiyle övüneyim slayeri sevmenin.
(bkz: meal music)
oh yeah man.
(bkz: metelika)
metal müzik dinleyenleri genel itibariyle ikiye ayırabiliriz aslında* birincisi karalara bürünen,makyajın her türlüsünü vücuduna empoze eden, her türlü aksesuarı gerekli yerlerine takan, saçları uzaylı anteni* gibi olan, ve saire ve sairedir. ikincisi ise sadece müzik zevki olarak sevip dinleyen, daha çok içsel, musiki kısmıyla ilgilenen, öyle gayduru gubbak giyinmeyen** ama işin içinde olan kişilerdir. birinci kısım yüzünden ikincilerde yanar*. kız götürme mevzusu hakkında ise ***
çakma metalcinin yapacağı iştir . kendini metal dinlerken cool zanneder . aslında sadece kendi kendini tatmin ediyordur . he ayrıca da metalci adam salak salak hareketler yapıp metalci oldugunu belirtmek icin 40 takla atmaz .yani bu işi yapanın metalle alakası yoktur.
(bkz: ozzy osbourne)
ıslak sopayla dövülesi dinleyicidir.

genelde okul gömleğinin içine herhangi bir metal grubunun t-shirtünü giyen liseliler ya da liseyi hala beyninden silememiş 1. sınıf üniversite öğrencilerinin yaptığı iştir. en ufak gitar sesinde gaza gelirler, kendilerini de metalci gibi göstermek için ellerinden geleni yaparlar, siyah t-shirtler, demir bileklikler, salak salak kolyeler, saç uzatma hevesini söylemiyorum bile *.
eğer gerçekten dinliyor ve övünüyorsa eyvallah ama dinlemeyip dinliyorum diyerek övünüyorsa kesin ergendir. dikkat çekmek istiyordur, özenmiştir yazık.
her durumu metale bağlayabilen zihniyettir.
(bkz: manowar)

müziği başlatmanızla etrafınızdaki hatun kitlesinin sizi dillemesi an meselesidir. bir sonraki şarkı blues ise parmaklanmanız an meselesidir *.
-ne dinliyosun?
-müzik.
-ne tür?
-metal
-aaa
-evett
-ne zaman?
-otobüste
-neden?
-kızlar bayılıyo abi. marjinalim ben.
yapılmaması gereken bir eylemdir. metal de insanların dinlediği müzik türlerinden biridir. anormal bir durum da değildir. ama bir de metal dinlemeyip sadece metal dinleyen insanların azlığından kaynaklanan farklılığı kullanan insanlar vardır ki işte onlar kafalarında bagetlerle hallowed be thy name çalınası insanlardır. *
mesela sagopa dinliyor olmakla övünmekten bin kat daha iyi bir iştir. *