büyük ihtimal başkaları ile konuşuyordur.
cool olmaya,dikkat çekmeye çalışıyor. umursamıyorum havalarında.net.
Sevmiyordur nokta.
benide sinir eden bir durumdur. hele birde mesaj atıp cevabı beklemeden neyse görüşürüz diyenleri vardır ki hiç sormayın.
kendini meşgul gibi göstermeye çalışan kızdır.
halbuki gözü hep telefondadır.
operatör mesajı bile geldiğinde çok heycanlanır, sonra ana avrat söver.
mesaj yazmaktan daha önemli işleri olan kızdır.
O cevap mesajını zamanında atmazken nesini tatmin ediyor bilinmez ama yakın zamanda bir tarafları tarafımdan tatmin edilecek kız.
eğer bir kız size geç mesaj atıyor ve siz bir erkek olarak kızıyorsunuz durum %95 şunlardan oluşur.

%5 çok acil bir iş vardır ve sorunuza cevap vermemesi işinizi aksatmaktadır.
bu kız tipine rest çekebilirsiniz yani tehdit edebilirsiniz örnek mesajlar \"cevap versene kızım, alo kime diyorum, lan seninde bana işin düşer elbet görürsün\" gibi gibi.

%20 hoşlandığınız kızdır.
kız sizden hoşlansın ya da hoşlanmasın mesaj attığınızda saniyesinde cevap beklersiniz cevap gelmediğinde takdirde sıçtınız. zira ne 2. mesajı atmaya götünüz vardır ne de beklemeye gücünüz. sürekli telefon ekranına bakıp durursunuz. ekran karardıkca bir tuşa basıp ekranı aydınlatırsınız ya da tam ekran karardığında güneş ışığı ya da evdeki ampül ışığı telefona vurup aydınlatır mesaj geldi sanıp heyecanla bakarsınız sonra gelmediğini görüp üzülürsünüz falan. böyle değişik atraksiyonları olan bir andır bu.

%30 sevgiliniz olan kızdır.
bu tipte rahatsınızdır. ister nerdesin diye 2. mesajı atın ister keyfinize bakıp saatlerce kendinizce takılın. size hiç merak etmedin mi diye soracak olup trip yapmaya hazırlanırsa hemen püskürtme silahınız olan cümleyi kurun. \"madem merak etceğimi düşündün insan şu işim var yazamıyorum der\" deyin. biraz da haşinliğinizi gösterin kız susacaktır. kılıbık erkek modeli için bu yöntem işlemez zaten onlarında buna ihtiyacı yok. zaten kılıbıklar. iki saat kızdan haklı olduğu halde özür diler kızda affeder.

%40 tabi ki eski sevgilinizdir.
bu durumda işiniz yaş ama kafanız rahattır. neden derseniz eski sevgiliye mesaj atmak için önce o kafaya gelmek lazımdır. o da içerek olur. kafa çakırkeyfi biraz geçtikten sonra mesajı atarsınız. cevap gelmez. bir daha atarsınız yine gelmez. bir daha mesaj atarsınız yine gelmez. bir daha. bir daha.. bir daha... her cevap gelmediğinde kız hakkındaki düşünceleriniz değişir. örnekle sıralamak gerekirse \"ben betülü çok özledim bir mesaj atayım, işte attım o da beni özlemiştir cevap atar şimdi, neyse görmedi galiba 2. yi atayım bu sefer bir şiir yollayım, kör olasıca hala görmedi 3. mesajı atayım, .... , orospu zaten cevap verseydi de siklemicektim mal sanki ona kaldım\"
sizi umursamayan kız tipidir, konuşmak istemiyordur. neden ihtimaller sıralayıp kendinizi avutuyorsunuz ki? yani işi olan insan işim var der, vaktim yok falan der öyle değil mi? ehe ehe, baltalı ilah ayağınıza kadar geldi.
dayaklıktır.net.
öz güven eksikliği olan kızdır.
muhtemelen yazdıklarını toparlama gayesi güdüyordur. Bu algı dağınıklılığıyla alakalıdır. Sevin onları onlardan zarar gelmez.
akılldır kendini ağırdan satar.
hayattan soğuttular yeter amk.
Zevk icin vermiyosa salaktir. Ama bir isi varsa veya gercekten görmemisse olabilir.
siklemiyordur ekseriyetle.
Sizi sallamayan kizdir. Direk irtibati kesin...
Sen kimsin de beni sallamican la..
Ulan acaba beni siklemiyo mu , hissiyatını verir.
Sevgilisinden geç cevap aldığı için triplere giren kızdır.
bir çok erkekle mesajlaşıyor olabilecek kızdır. zaman bulsa size de cevap verecektir tabi ki.
geç cevap veren, hiç vermeyen farketmeksizin insanı soğutan , delirten kızdır. sizki 160 karekteri 15 saniye de dolduran bir insan topluluğusunuz bir müsait değilim şu an ı yada konuşmak istemiyorumu yazacak vakit bulamıyorsanız ayıp size...
kendini ağırdan satmıyordur salaktır sonuçta cevap veriyordur birde bu kız ilk mesajı o atsın diyen kezban değilmiydi ya ?
kendilerini çok beğenmiş kız tipidir en iyisi bunlardan uzak durmaktır.
ağırdan satmaya çok istekli görünmemeye çalışıyordur kezo.
neden böyle bir kız olamıyorum sorusunu akla getirir.