bugün

(bkz: atılan mesaja cevap vermeyen sevgili)
trip insanıdır. üç dakika sonra cevap verse erkek şımaracak diye düşünür. 2 saat sonra cevap atarsa erkek köpeği olur, hele ki 1 gün sonra falan atarsa allah allah o çocuk yerleri yalar kız için. böyle de değerli böyle de dünyanın merkezinde görür kendini.
ele geçirilmiş haydar diye tabir edilen araçla bir güzel tozu alındıktan sonra kuzu gibi olacağını düşündüğüm insan.
günde en fazla 3 mesaj attığınızda köpeğiniz olacak kızdır.
kaçan kovalanır kuralına uyan kızdır.

fazla mesaj atmayacaksın.
zaman kavramı geniş olan kızdır, onun için 3 saat felan nedir ki süremidir, karşısındakine 1 dakikanın bile ne kadar uzun geldiğini düşünmeden patavatsızca mesaj yazan kızdır.
ya bir tereddüt içindedir ya da sizi sallamıyordur.
kimi zaman duvara çarpma vesilesidir. çoğu zaman erkeği kadına daha da çeken hadisedir. ama işte kimi zaman kadın duvara çarpar!
aklınca hemen atlamayayım kendimi ağırdan satayım diyen kızdır.
öyle yaptığı zaman üzerine gidin daha da ısrarla mesaj atın ne oldu canım kötü durumdamısın vs ayak yapın. ama çok sık atın. sonra cevap verecektir biraz ters uslupla işte o anda
sıra sizde . tamam canım deyip çekilin ve bir daha o atana kadar atmayın attığı zaman siz ağırdan alın ve delirtin. zira sıklık sonrası yokluk kendine getirecektir. baktınız sürekli aynı modda
terkedin.
mesajı gördüğü halde işi yokken geç cevap veren, kendini bekletme meraklısı, burnu Kaf dağlarının üstünde olan, kendini beğenmiş kişidir.
--spoiler--
telefona bir kere baktı ve kızı duvara fırlattı.
--spoiler--
(bkz: iktidar kavgası)

(bkz: prematüre seni seviyorum sendromu)

keşke olmasa ama oluyor.
kısa masajla cevap verilesi kızdır. ( http://www.youtube.com/watch?v=k1zJdXBDWfA )
eğer strateji geliştirerek, beni elde etme amaçlı böyle yapıyorsa. o mesajı geciktirme süresini biraz fazla uzatırsa
(bkz: nah alırsın ikinci mesajı)
kendimizi kandırmayalım senin gibi de benim gibi de neleri var dünya üzerinde.
asla olamadığım kızdır. taktik bilir, erkekleri peşinden sürükler.
erkeğin ışık hızında mesaj atması klavye manyaklığındandır.
ilk buluşmaya geç gelen erkekten yeğlerim.
Nasıl bir bekleyiştir o tanrım ! Sanki sezeryan olacak gibi oluyorum.
aniden işi çıkmış kızdır. 'işim var' yazacak kadar bile zaman bulamamıştır. neden önyargılı davranıyorsunuz ki?
smsleşmeyi sevmeyen kız tipidir. günde 50-100 arası mesaj atıp soluk aldırmamayı, sürekli nerede kiminle olduğunu sorup kıskanmayı boğmayı marifet sanan sevgilisine bir şeyler anlatmaya çalışıyordur. bulursam evleneceğim kız tipidir.
ne o öyle liseli gibi her dk telefona yapışık gez mesaj at vs, bir derdin varsa açar telefonu konuşursun veya bir yerde buluşur insan gibi anlatırsın. zaten sms kampanyalarıyla şu kadar dakika kampanyaları hemen hemen aynı fiyatta bütün gün sizi düşündüğünü anlamak için bütün gün sms yazmasını beklemek saçmalığın daniskası. hadi uzak mesafe ilişkisiyse bir nebze anlarım .
onun da kendince bir hayatı var. işi gücü okulu arkadaşları var. okuduğu kitaplar izlediği filmler tencerede yanmak üzere olan yemekler var internette takılmayı sevdiği siteler belki ps da sevdiği oyunlar var. epilasyonu duşu bakımı vs var günlük yaptığı; rahat bırakın da yapsın bunları insan gibi.
başka bir erkeğin altında / kucağında zevk çığlıkları attığı için geç cevap atan kızdır.
sen gibi kaç kişinin daha cevap beklediği kızdır.

nerden mi bildim?
üslübundan.
misilleme yapiyor ya da sizi takmiyordur. bilemedim.
bu tür kızlar nadir olsada vardır. genelde senin 1 mesaj yazma sürende sana 3 mesaj atıp "neden geç cevap yazıyon" tribi yaparlar.
en azından mesaja geç de olsun cevap veren bir kız var, diye pollyanna gibi davranmanıza sebebiyet verecek kızdır. olmaz olsun öyle kız! *