bugün

korkutan yangındır.

acaba biri, yazdığım bir şeye mi övkelendi? övkesini tutamayıp bana musallat olmaya mı karar verdi? bana sıcak şekilde yaklaşıp, samimi davranıp ağzımdan laf almak suretiyle yaşadığım yeri mi tespit etmeyi saik güdüyor? yerimi tespit ettikten sonra vücuduma komple ağda yaparak acı dolu haykırışlarımı mı dinleyecek? a4 kağıdından rulo yapıp burnumun derinliklerine mi sokacak o kağıdı? alnımın ortasına 43 kere aslı gibidir kaşesi mi basacak? gözümü falan mı tekmelemeyi planlıyor?

o mesaj kutusuna tıklasan bir dert tıklamasan bir dert...

sözlük'te mesaj fesılitisi kaldırılsa keşke. ama kaldırılmasın, kaldırılırsa senin ağzını, burnunu kırarız diyecek çok sayıda yazar varsa bu aptal öneriyi geceikmeye mahal vermeksizin geri alabilirim. iyi günler.
insanı heyecanlandırır. Bir de bakmışsın ki haşmet ibriktaroğlu kardeşim toplu mesaj atmış herkese.
Hiç önemi yoktur, istenen kişiden gelmeyince o yangın..
yanarsa verecek bir cevabız var sıkıntı yok.
Bir kere gereksiz bir insan yüzünden yanmıştı, hakettiği cevabı verdim siktir ettim. Boş insanlara bile cevap veren bir yapım var.
özel mesajı kapalı olan benim için hiç akla gelmeyen bir şeydir. siz oradaki byte'lar değilsiniz bunu farkın varın.
renklerin insan psikolojisi üzerindeki etkiye en güzel örneklerden ve kullanım alanlarından biridir.
kırmızı tonda yanar gelen mesaj ve bu , kırmızının uyarıcı etkisini kullanır.
yangın var sandım.
Hangi birine cevap vereceğini şaşıracağın durumdur.

Yanıyor efenim söndüremiyoruz.

Şaka lan şaka mesaj kutumun varlığından şüpheliyim amk*
(bkz: pacemaker)
(bkz: peacemaker)
Hiç yaşamadığım durum.
Böyle rahat.*
benim hiç yanmaması. benim çok üzülmesi. küsmesi.
ufaktan giren heyecan, rumuza bakılarak çıkarılan sap mı karı mı fikri, ve mesaja tıklayış.
m.paylas.com/video/itfaiyenin-numarasi-kardes-payi
Çok eleştirilecek bir şey yazdığınıza ya da çok büyütülecek resimler attığınıza delalettir.
Boyle cayir cayir olmasidir artik. Iyi ki bir ac/dc dinledik aman sakin bos birakmayin.
mesaj kutusu gelen mesajları okuduktan sonra da yanmaya devam ediyor. bozukmudur nedir bilmem de beni sinir ediyor söküp atacağım. mesajları kutudan silmeden düzelmiyor nalet şey. şu an okuduğum 3 mesaj var fakat hala yanıyor.
Kutun yanıyor abi.
Her zaman her girdiğim de yanmasini istediğim olaydır. insanı mutlu eder insanı değerli kılar.
Benim elim ayağımı titreten durum.
Cok heyecanlanacak kadar dusmeyin..Hic mi arkadasiniz yok.
buna sevinip, heyecanlananlar nasıl bir hayat yaşıyorlar çok merak ediyorum.
(bkz: sekse davet)
O esnada kavgalı olduğum sövüştüğüm biri varsa (bi dönem olduğu gibi ) beni ayar eden, ama yoksa beni meraklabdıran durum.
Yine hangi mal sövdü acaba dedirtendir.