bugün

nereye vermeyecekler mk. havada kaparlar.
verirler.
Araban varsa verirler.

Kizin durumuna da bagli.
Başka kime vercekler olm sacma sapan dert kasmayin.
aileyi bilmem de kız kesin verir.
kızın maddi durumuna göre değişir.
verirler. bugün istesem alırım.
ben bu başlığı görsem almazdım seni.
mühendis erkeğe iş verirler mi sorunsalıyla kapışır.

not:işsiz aday adayı.
Kızın ailesinin durumuyla alakalıdır. Adam paraya para demiyorsa neden versin. Ama eğer ki durumları standart bir aileyse ve evi, arabası varsa verme ihtimalleri yüksektir. Tabi kız da istiyorsa damadı.
Kız böyle zengin biri değilse ve erkek te fetöcü değilse havada karada kaparlar. En beleş iş yapanı dahi 2 lira maaş kapıyor abi ya. Şu özel sektöre de bir kanun getirseler de keşke maaş yükseltilse.
Verecekler tabi vermeyip ne yapacaklar.ç
bizim amacimiz kiz almak degil. beraber bir ömür gecirecek hayat arkadasi bulmak.
Memur maaşları türkiye ortalamasına göre gayet iyi, neden vermesinler.
ne demek verirler mi? ben ona güveniyorum zaten.
Verirler diye düşündüğüm durumdur.
memur eger daha once farkli hicbir is yapmamissa verilmemelidir. Birgun Memurluktan atilacak olursa babayi alirlar.
3 bin tl maas aldiklari icin verilebilir.
annem ile babam görûcü usulü evlenmiş-
ler. babam memur diye dayımlar annemi
vermek istememişler. dedemi
doldurmaya çalışmışlar. memura kız mı
verilir? onbeş gün tok, onbeş gün aç
olurlar vs. kendileri iş adamı. sonra bunlar iki dilli demişler, cavur mu ne? (gavur). babam çerkez' dir.
neyse dedemi doldurmuşlar.
ama rahmetlik dedem annemi babama vermiş. araştırdım çok efendi, uslu çocukmuş içkisi kumarı yokmuş demiş. kızımın kıymetini bilir demiş.
ve hep óyle de oldu. annemin rahatı çok iyiydi.
ve melez çocukları oldu.
o eskidendi artık vermezler diye cevaplanabilecek sorudur.
seviyorsanız birbirinizi gidip evlenin kim ne diyebilir !

not : yapacak olan yolunu, yapmayacak olan nedenini bulur.
kızın gönlü varsa büyük bir olasılıkla verirler. neden vermesinler. her anne baba kızının sevdiği bir oğlanla hayat arkadaşı olmasını ister. bu memur da olabilir iş adamı da.
Verirler diye düşündüğüm durum.
Benim babam vermez. Ne malum vatandaşlık yada mal mülk için istemediği. Memur yada denk olan aileler vereceğinden dolayı kafaya takılmaması gereken sorunsaldır.
Galerici gibi düşün ayda 1000tl krediye lüks mercedes verir mi vermez. Talip olduğun gönüle göre değişir ha galerici iyi bir insandır uygun fiyatla hatta belki parasız bile verebilir. Genelde kız verilecek insandır kalıcı iş garanti maaş.