bugün

pembe uçlu olanı ve elle kavrandığında avcu dolduranıdır.
süngerli ve dantelli meselesine gelecek olursak, bir meme kendi iç dünyasında ne ise o şekilde görünmelidir kanımca. yani çıplaklık iyidir diyorum. ha sokakta çıplak mı gezicez hacı? derseniz sütyenli-sütyensiz, süngerli-dantelli, benimle sevişmeyecek hatunun memesinden bana ne gardaş ? dimi yani ? o yüzden raad olun kızlar. memelerinizle ilgili tüm spekülasyonlar yanlıştır. her türlü güvenceyi verebilirim.
(bkz: big ve dik naturel)
dik ve pembe renkli uçları olanı.
(bkz: Cooper ligamenti)
çok süt verenidir.
memeyi ağza aldığında tümünün ağza girmemesi veya tam tersi memenin içinde kaybolunmaması makbuldur. ağızdan hafifçe taşmalı.
başlık memenin makbulü adında ama konu sütyenin makbulü olmuş durumda.

bence sutyenin makbulü tabii ki dantelli olanlarıdır. uç belirginliği söz konusu olmadığı gibi, karşı cins için daha fazla tahrik edici ve estetiktir.
beyaz tenli için elbette ki siyah, sarışın için elbette ki kırmızı, esmerler için elbette ki beyaz.

obje iç giyim genel müdürü worldi..
şaka lan şaka.
alt tarafla daha ilgili olacağımdan çokda ayrıntı gerektirmeyen kısımdır.
çoğu *canlı için ilk catering ve iaşe hizmetlerini karşılayan anne memesidir.*
kulak memesi kıvamına gelince makbuldur.
dizüstüdür.
(bkz: avuç içi kadar mutluluk yeter)
sütyen bedeni : c

genel formu : ayakta durulduğunda yandan su damlası görünümü (uçlar biraz yukarı bakçak)

uzun yazan arkadaşın emeğine yazık olmuş. cevabı zor bi soru değil çünkü.
kişiden kişiye değişir. küçük meme , büyük memeye oranla daha hassastır. ancak erkekler büyük memelerden hoşlanır. fakat fiziksel olarak değil de seks objesi olarak görüldüğü zaman kendini düşünen seks de bencil olan erkekler büyük meme , partnerini düşünen daha çok zevk alsın diyen erkek modeli ise küçük memeyi tercih eder. aslında bakarsanız göreceli bir kavramdır deyip geçelim.
efem şimdi memenin hacminden ziyade şahsi tercih sebebim; meme ucunun ve çevresindeki kahverengisel dairenin tahrik sonucu dikleşmesi ile ortaya çıkan görüntüsüdür.

küçük memeliler de dikleşme anında meydana gelen değişimlerin benim açımdan çok daha güzel bir görüntü meydana getirdiği yine bireysel istatiklerimle sabit olup (bkz: kaynak ben) bu nedenle tercihimi bu yandan yapmaktayım.

haşa orta ve büyük memelilere kötüdür çirkindir demiyorum ama özellikle büyük memeliler diye tabir ettiğimiz, hacmen;
"yok artık samantha fox" (bkz: seksenli yıllarda çocuk olmak) türünden memeler hakikaten benim gibi aktif sevişen hemcinslerim açısından sevişme esnasında pozisyon fakirliğine neden olmaktadır.

sürçü lisan ettiysem affola.
memenin makbul olanı her zaman dokunamadıklarımızdır. dokunduğumuzda başka bi meme makbulmuş gibi gelir ve böyle sürer gider. bunun dışında şöyle bişey vardır.
bkz: unutulmayan memeler
giriş entrisini okuyunca aklıma geldi nedense;

(bkz: üflemeyeceksn salak emeceksin)
(bkz: su damlası)
(*)(*) bu en makbulü.

(.)(.) bu da makbulü.
tanner evre 5 olanıdır.
(bkz: memeler baş kaldırmış)