bugün

(bkz: carmelo anthony)
genellikle "m" ile başayan isimlerin kısaltması.
(bkz: melocorn)
melis'in kısaltmasıdır.
buralar boş kalmış. zemini yeşile çevirip beşiktaşlılara göstermek gerekir.

felipe den sonra gelir. kırmızıyı çok sever.
+ merhaba benim adım melek, ama sen bana kısaca melo diyebilirsin. Hatta Felipe melo.
-not found.

Bor adet futbolcu kısaltmasıdır.
ben de özledim'de burak aksak'ın yavuklusunu canlandıran gazeteci kızın dizideki ismi.
hafızamı seviyorum.
(bkz: felipe melo de carvalho).
izmirdeki bir çizkeykçi, kukici, pudingçi. pudingci mi? c sertleşiyor mu? imladan yazıya giremedik.

çok övülüyor. fena değil ama abartıldığı kadar da değil. en son 5 ay önce yemiştim. standardın bir tık üstü dediğim vakit etrafımdakiler voooöövövöövvv dediler. "ne zamandır sevişmiyorsun kuti, ağzının tadı kalmamış" deyip kendimi suçladım.

2 hafta önce yine gittim yine aynı. oysa sevişip tatmıştım bu kez. hatta sırf pudinginin tadını alayım diye karşıyakalara gitmiş, standart bir muhabbete 3 saat boyunca katlanmış, akşamına 2 tane romantik komedi izlemiştim geri zekalı gibi.

sevişip gittim. hala daha iyi puding yapacağımı iddia ediyorum.
Alsancakta bulunan butik tatlıcı. Dükkan çok ufaktır. içeride max 4-5 müşteri oturabiliyor.

Pudingi kesinlikle abartıldığı kadar mükemmel değil. Güzel ama mükemmeli aramayın.

Cheesecakeleri gayet güzel. Hatta bugüne kadar yediğim en güzel cheesecake melo da yediğim balkabaklı cheesecake.

Fiyatlara gelecek olursak 1 seneden uzun süredir gitmedim fakat ortalama tatlıcılarda yediğiniz cheesecake fiyatı o günlerde 10-15 arası ise, burada 15-20 arası Tl idi. Fiyat olarak sıradan pastanelerle reyhan pastanesinin arasında bir noktada diyebilirim.
pudingleri abartılan tatlıcı.

çocukluğumda süpermarketten daha iyisini aldığım muzlu pudingleri iteliyorlar.

not: eğer melonun sahibi, ortağı, sahibinin arkadaşı, ortağının metresi, sahibinin kirvesi, ortağının okey arkadaşı ve sair varsa peşinen özür dilerim. bana ulaştığı an entrymi editlerim. gaza gelip yorum yaptım başıma bela alamam.