bugün

bir arkadaşın msn iletisinde "seçmeyin şu adamı artık yeterrrr" şeklindeki isyanında "şu adam" sıfat tamlamasının gösterdiği kişinin gülme eylemidir.
hakikaten güzel gülen yakışıklı bir insandır. inatla yaşlanmıyor adam şaşırdımmm
anlatırsam bu gülümsemeyi sınırlandırmış, bir kalıba sokmuş olurum. bunu yapamam.
işte;
görsel
görsel
görsel
sanırım o gülümseme benim yüzümden sözlüğü yasal olarak zor durumda bırakabilir. o yüzden sen gülmeye devam et.**
"nasıl geçiriyorum ama" der gibi sanki, yoksa bana mı öyle geldi. nedense düelloda gülemiyordu.
seçim öncesi dağıttığı kömürlerin ısısıdır.
(bkz: pişmiş kelle gibi sırıtmak)

ağzı kulaklarında amerikan amiralin *
(bkz: melih gökçek gelmiş geçmiş en iyi başkandır)
öyle çok ısınırız ki doğalgaz almaya ihtiyaç duymayız,pahalı olmasından değil ihtiyaç yok*
insanın ruhunu şad eden bir gülümsemedir.

bir düşünün karşınızda yine aynı şekilde gülümsüyor, siz de aynı şekilde gülümsemeye başlıyorsunuz, ikimiz birden gülerken o şekilde, birden suratınızı ekşitip onun yüzüne karşı * diyeceksiniz, o gülümsemeyi o zaman görürüm ben. *
(bkz: gül ki sevgilim)
adına facebook grubu açılan gülümsemedir. (bkz: melih gökçek smile)
dü$manı çatlatır nitelikte. bu adamı bu uyuzluklarından dolayı seviyorum ben. adam sol kesimi aştı, fransa liderlerine oynuyor artık.

büyüksün başkanım... iyi ki varsın...
Adının başındaki "i." nin hakkını verir bir gülümsememdir.

Melih Gökçek'le "i." gibi gülümsemenin sırları.
içinden ebenizi ağlatıcam diyor, her gördüğümde irkiliyorum.
bütün politikacıların gülümsemesi gibi kolpa gülümsemedir. evet şu an hepsi politikacı.
(bkz: politikacı ve siyasetçi farkı)
sinir bozucu bir gülüştür.
dikkat: o gülüş kalp ısıtıyorsa, acilen bir kardiyologtan randevu alınmalıdır. erken teşhis can kurtarır.
sakız çiğnerkenki gülümsemesinden başkası değildir.
iç güzelliğinin, sempatisinin dışına yansımasıyla olunsan samimi bir gülümsemedir. kılıçdaroğlun a yine ben geldim başa der gibi bi havasıda var aslıdna.
bir sıcaklık hissediyorum ama kalbimde değil. lan yoksa!..
ardından "aman götü kollayalım" düşüncesi beyni ısıtır.
onsuz güne başlayamadığım gülümsemedir. değil kalbim ciğerlerime kadar ısınıyorum başkanım sayesinde.
beni çok ürkütür. içimin donduğunu hissederim. hayret...
aynı chuckie'ye benziyor, tam bir korku filmi kahramanı.**