bugün

Caps lock tuşunu kapatmak.

Ulan tamam ben de Akp'liyim de, büyük harflerle yazmanın anlamını bilmez misin be adam! Evet.
fışkiyeyi kimin kırdığı.
iyinin bir yanıyla tahatsız edici olduğu. K.F.
Gülünce nasıl durduğu. Bilse ömür billah gülemez. Gül bile alamaz. Abdullah gül'e bakamaz bile. Öyle yani o derece.
diş macununun ve diş fırçasının icadı.
Bildiğini Sandığı şeyler.
"Ankara yan gelip yatma yeri değildir." bunu da bilmiyor.
bilmedigi bir sey yoktur melih gökcegin cünkü o mehdidir. fiskiyeyi kimin kirdigini da biliyor sadece söylemiyor. kesinlikle böyledir hüloooog.
Ankara'ya Deniz getirmeyi de bilmiyor. Bilse getirirdi.
akepeli biri hakkında eleştirel bir yazı yazarken, yazıyı yazan da akepeliyse, "tamam akepeliyim ama..." şeklinde mutlaka belirtmek zorunda olması.
Bentderesinde 3-5 kerhane hala kapatilmadi hepsini yıktık diyor ama var hala orda bir kac tane mektep.
ağız ölçüsü, laf terazisi.
Ankara'nın sahibinin kendisi olmadığı.
Doğru ve yanlış.
Zaytung'u bilmiyor adam. Gerçek sanıyor ya en çok ona anırarak gülmüştüm. Aiaiahihjggahi.
insanlıktan nasip almak. Ankaralıyım. Çok doluyum.
Ankara'dan nasıl rant sağlanmaz. Bilmiyor.
300 lira ile 1 ay nasıl geçinebileceğini.
Onu twitter dan takip etmek hobilerim arasında. Benim gibi beşyüzbinseksendokuz kişi daha var. Çok eğleniyoruz. Bu kadar eğlendiğimizi bilmiyor. Bilse o da katılırdı.
(bkz: belediye başkanlığı)
yol yapmayı bilmiyor. aslında biliyor da, bozulmayan yol yapmayı bilmiyor.
hayatta kaldırımlardan başka şeylerinde olduğunu.
o bilmese tayyip bilir.
fışkiyeyi kimin kırdığını bilmiyor mesela. yada belediyenin önüne kimlerin ayakkabı kutusu bıraktığını bilmemekte hala.
Yol yapmayı bilmiyor ama rol yapmayı çok iyi biliyor. Halbusi yol yapmak rol yapmaktan daha kolay. Böyle enteresan bir adam işte, zoru başarıyor. Helal.