bugün

soyadı gibi "pislikleri, sapıklıkları, hırsızlıkları" görmez.
cevabı manşete taşırken bozmuşlar bu gayet açık ve net.

yasal haklarını kullanmalı.
görsel

dini " bütün " akp imamı..
eğer bu adam dinden sorumlu ise din hakkında saçma sapan konuşan ilahiyat profesörlerine o yetkiyi kim veriyor? ilahiyat profesörleri din hakkında kendi fikirlerini katarak beyanlarda bulunuyorlar, bunun önüne geçmesi gerekir.
görsel
https://twitter.com/diyan...status/713342248876945408

selahaddin eyubbi camiisinde verdiği hutbenin sonunu kürtçe bitirmiş diyanet işleri başkanı.

kürt olduğunu yeni öğrendim ve şaşırdım açıkcası.pervin buldandan güzel konuşuyor.
Yazıklar olsun ! Devlet görevlisi sıfatıyla, dini de alet ederek bölünmeye bu kadar destek çıkılamaz. Devletin dili TÜRKÇEdir.
Edirne'de yaptığı bir konuşmada "bizde imam hatip liseleri olduğu için canlı bombalı eylemler olmuyor" demiş diyanet işleri başkanı. diyanet işleri şu lüks mercedes'i ibret olsun diye iade edeceğiz diye atarlanan başkan değil miydi? hah, zaten kendisi böyle bir mantık süzgecine sahip bir insan. büyük ihtimalle ihl'ler bir şekilde bombaya engel oluyorlar. nasıl olduğunu ben de çözemedim.

hani biz marjinaldik başkan?
görsel
6 yasımda sünnet merasimimde üstüme geçirdiğim kıyafeti uniforma diye giyiyor adam yaaa!.. eline bir de baston verseler aynısı valla.
Turkiyenin diyanet isleri baskanidir.
Diger ülkenin papalarinda ucak varda bizim diyanet isleri bsskanimizin arabasi sizin bir tarafiniza mi batti ?
mario gomez le isimsel bir benzerlik taşısa bile, gomez, görmez e nazaran çok daha sağlam bi adamdır.
kurandaki bazı hakikatleri görmezden gelen diyanet işleri başkanıdır sayın görmez. cemaatlerin ve tarikatlerin baskısından ve halk tepkisinden korkan çoğunluğun fikrini benimseyen kişidir. hakikatleri aslında bilir. lakin onları söylemek yürek işidir.
soyismi ile müsemma.

görse de görmez, duysa da duymaz, ağzını açıp tek laf söylemez.
güzel ya da lüks otomobillere meraklı olduğunu düşünüyorum.
hele motor hacmi yüksekse koltuklar geniş, ferah ise deyme keyfine.
Gece ezanıyla tarihe adını altın harflerle yazdırmıştır. Evet.
ülkede şimdiye dek olan kurana, akla, vicdana uymayan onca olayı hazmedebilmiş iktidarın din işleri bakanı.

bugün diyor ki darbecilerin namazı kılınmaz.

hocaa sen o kitabın ne dediğini unutmuşsun aç bir daha oku ölmeden. ölünce karşına biat ettiğin kişi değil yaradan çıkacak.

yalan söyleyeni cehennemin dibine yollasınlar mı?
kendisi şu saat itibariyle kutsal bir din adamıdır.
(bkz: hz mehmet görmez)
En sevdigim din adamidir en azindan yolu tek vatani tek bayragi tek kitabi tektir.
mersedesli din adamı.
görsel
beni bilen bilir Tayyip'i de kurmaylarını da sevmem. tiksinirim.
ama bu Mehmet gormezde hic olmazsa onur kırıntıları varmış gibi geliyor.

bilmiyorum içten içe sevmeye yakınım gibi.
sanırım sevmeye başladım kendisini.
"islamiyet dünyası bu gün uyku içinde. orucu bozan şeyler hakkında saatlerce konuşuluyor oysaki artık bunu asmamiz lazım..."
soru cevap kısmında ise sorum şuydu
"hocam diş fırçalamak orucu bozar mı?"
kizardi bozardi ama kufretmedi valla ahaha.

olay bi konferansta gerçekleşti ama salondan gelen "cik cik"leri sanmıyorum
henüz sadece 57 yaşında olmasına rağmen konuştuğunda sesi bi rahat 80 yaşındaki gibi çıkmaktadır.
nedenini bilmiyorum.
bu durum onun için daha mı iyidir daha mı kötü mü bilemeyeceğim ama benim hoşuma gitmedi pek. ama yakından daha genç görünüyor.
görsel
yukarıdaki arkadaşın dediği gibi biridir. dini kur'an göre değil reisine ve zihniyetine göre yorumlar.