bugün

corona virüsü nedeniyle annesi 86 yaşında vefat etmiş.
Mercedes'in zırhlı olması umarım bir işe yaramıstır.
Mehmet görmez eski diyanet işleri başkanı. Hani şu makam arabası olay olan.
Kaza geçirmiş. Arabasının üstüne ağaç devrilmiş.

görsel
hakkımız haram zıkkım olsun.
Türkiye ateistler derneği bu adama ödül vermeli sayesinde ateistlerin sayısı aldı yürüdü.
şimdiden hakkımı helal etmiyorum.
bir mario gomez değildir.
emekli oluşunun ardından cübbelinin yaptığı çirkince açıklamalar, bunun ardından hükümete yakın gazetecilerin pelikancı kesmini oluşturan önemli isimlerinden ömer turanın yine çirkince açıklamaları ve hemen ardından fetocunun dibi olan emre uslu'nun yaptığı yine karalama yönündeki açıklamayı birleştirince bu tasfiyeden en çok memnun olan kesmin fetocular olacağı gün gibi ortaya çıkmaktadır.

her şeye rağmen ırkçılık yapmayan, mezhepçilik yapmayan, yüzyıllar boyunca sürmüş ve islam dünyasında büyük yaralar açmış sorunları kaşımak yerine birlik mesajları vermiş ve camiiler konusunda birçok devrime ve öze dönüşe imza atmıştır.

ben liyakatine şahidim. bu derece berbat bir dönemde, berbat bir kadronun içinde zor bir görevin üstesinden geldi. hayırlısı olsun.
kabataş ve camide içki içildi yalancılarından biri de kendisi! güya camideki kayıtlar elindeydi, kabataş'taki kayıtları izlemişti falan! lüks harcamaları cabası! bir de darbe tiyatrosundaki faaliyetler ve sonrasındaki garip açıklamaları bardağı taşırdı ve görevden el çektirildi!

bu arada bu pozisyondan ayrılan ya da gelecek biri bu kadar gündem olıuyorsa, son dakika diye duyuruluyorsa bu ülkenin vay haline! normalde mazbut bir pozisyon iken siyasal islamcı yobazlar sayesinde bütçenin en büyük kalemleri arasına giren, kara paraların döndürüldüğü bir kurum haline getirildi!
Çoğu zaman din ile ilgili yaptığı açıklamalar mantıklı ve doğruydu. Cübbelinin saçma sapan söylemleriyle hep ters düşerdi.
Zamanı bitmiştir.
Muhtemelen beyefendi ve efendi bir hoca idi ama akp döneminin meşum bir yansıması olarak iyi de olsa kötü de olsa akp bürokrasisi içinde çalışan herkes gibi kitleleri kendisinden soğutmuştur.çalışmaları var idi ise de güme gitmiştir.
dedikodu,fitne,iftira ile kaynayan camiaya fazla gelen bir akademisyen-eski devlet memuru.
Kesin kılıştarın suçudur. Hayın kılıştar. Yoksa efendisiyle ters düşmesi düşünülemez.
mercedes'i ne olacak dedirten adamdır.
emekli bir bürokrattır. fazlası değil. türk düşün ve siyaset hayatına katkısı olmamış, olamamış; sadece mercedes polemiğiyle hafızalarda yer etmiş kişidir.
(bkz: yaran yanlış okumalar)
(bkz: meme görmez)
Ne olduysa son zamanlarda birden görmeye başlayan din adamı. Öte taraftan mı göründüler, noldu da siyaha siyah beyaza beyaz demeye başladı anlamadım.
Milyon dolarlık mersedesi almasalardı bari .
bir gün önce yılbaşı kutlamalarıyla ilgili yaptığı açıklama ve sonrasında gelen reina saldırısı sonucunda istifa etmesi ya da emekliye ayrılması gereken adamdı. sonuçta istemeden ya da bilmeden de olsa bir terör eylemine zemin hazırlamış açıklamalar yapmıştı. pekiyi, o zaman emekli oldu ya da istifa etti mi? tabii ki hayır!

ne zaman ki recep tayyip erdoğan, ahmet mahmut ünlü'nün önemli bir camide vaiz olmasını istedi ve mehmet görmez de "bu herif kara cahildir" yanıtını verdi; orada ortalık gerildi. recep tayyip erdoğan "olsun, adamı yüz binler takıp ediyor; oy getirir" diye üsteleyince o da emekliye ayrılma kararı aldı.

hatırlarsınız; daha önce de trt'deki gudubet, Kuran ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması'yla ilgili yorumu nedeniyle recep tayyip erdoğan'dan paparayı yemişti.
emekli olmuş.

https://tr.sputniknews.co...-gormez-emekliye-ayrildi/
diyanet bir daha zor bulur böyle iyi bir insanı. kim ne derse desin oturaklı ve diyanete yakışan bir insandı.
muhtemelen bu kadar kul hakkı gaspının yeterli olduğunu düşünmüştür. sessiz sedasız yer artık.
gelen de gideni aratır, sadece aktör değişir, eden yola devam eder.
(bkz: Putlu doğum haftası)nda yaptığı konuşmada "sen olmasaydın alemleri yaratmazdım" hadisini, hadisçiler tarafından bile uydurma olarak kabul edildiğini bile bile dillendirerek peygambere tapınanların gözüne girmeye çalışmış din adamı.

Bu kafayla bu yobaz zihniyeti değiştiremezsin bey amca! Senin gibiler için güzel deyimlerimiz var:

(bkz: Ne şiş yansın ne kebap)
(bkz: Hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin)

Beybi!
Milyonluk mersedesde güle güle gezsin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar