bugün

birilerinin çıkarlarına uymadığı için istifa etmiş ali bardakçıoğlu'nun yerine getirilen diyanet görevlisi. başkanı diyemiyecem çünkü birilierin kuklasıdır kesinlikle o koltuğa yakışmamaktadır.
Habertürk TV'ye çıkıp gezi olayları ve dolmabahçe'deki maulm cami polemiği için “Herhangi bir olayda, suçu ne olursa olsun, dini, rengi ne olursa olsun, bir insan can havliyle yaralı olarak bir mabede sığınırsa o bize Allah'ın emanetidir. Ancak bizim kabul edemeyeceğimiz husus, içinde her türlü şiddeti barındıran bir kalkışma hareketinde bir camiyi üs olarak, karargâh olarak kullanabilir miyiz, kullanamaz mıyız” demiş ve bunun “içki içilmesinden daha önemli” demiş.

şu din görevlileri siyasete karışmadan yaşayabilmeyi öğrense diyeceğim de bu da siyasetin kurduğu din kurumunun başında...
boş ve gereksiz bir insan. bilim adamının olmadığı bir ülkede böyle gereksiz insanlar var. 21. yüzyılda hala dincilik yaparak vatan haini olduğu kanıtlamıştır. senin türkiye gibi bir ülkede ne işin var ki? sen arabistan'a git.
alttan alta gider yapmıştır.
(bkz: her şeye kader diyen dinci)
Hırsızlık kötü değil, hırsızlık haram senin dininde, En büyük günah. Bunu irdeleyemeyecek kadar satılmış bir kişi.
Trt haber'e konuşup "Elbette Hırsızlık kötü bir şeydir ancak milletin maneviyatını çalmak çok daha kötü bir şeydir" demiş. Güya kendince hırsızlığı kötülüyor diğer taraftan da iktidarın kuklası olarak cemaate laf çakıyor.
Bensize bir kaç sual sormak isterim buradan sayın görmez:

Milletin hakkı olan milyar dolarlar sıfırlanırken,

Rüşvet, torpil ayyuka çıkmışken,

"Bakara makara" muhabbeti dönüyorken,

Millete küfreden işadamı ilahiyat fakültesi binasını yeniliyorken,

Rte "rahmetimiz gazabımızı geçti" derken,

Milletvekili "rte (haşa) Allah'ın sıfatlarını taşıyor" derken,

Danışman "suç işleme özgürlüğü" derken,

Bakan " peygamber bile gururlandı biz gururlanmadık" derken,

Ders kitaplarına mut'a nikahı sokulurken,

imam hatipliler seçim zamanı dersten alınıp mitinge götürülürken,

imamlar "paralel" bahanesiyle sürülürken,

Camilerde Rte ve iktidar propagandası yapılırken,

"Çalıyor ama çalışıyor" saçmalığı yayılırken,

Hak, hukuk, adalet çiğnenirken,

Dini bir mevzu olan mülaane mübahale çarpıtılıp sürekli "beddua" diye sunulurken,

Tüm bunlar olurken neredeydiniz sayın mehmet bey? Bu kadar kukla bir kurumun başında olmak nasıl bir duygu.

Yoksa siz sahiden "görmez" misiniz? Kör müsünüz?

Alın size hayatınız boyunca unutmamanız gereken bir hadis:
Haksızlık karşısında susan dilsiz şeydandır!
hırsızlıkların üstü örtüldükçe, çalanın yanına kâr kaldıkça milletin maneviyatıyla da oynandığının farkında olmayan kişi.
halkı tasavvufla uyutmayın. herkes tasavvuf ehli olamaz lakin televiyonlarda 24 saat tasavvuf propagandası yapılıyor.
oysa pir sultan abdal'ın güzel bir deyişi var.

güzel aşık, cevrimizi çekemezsin demedim mi?
bu bir rıza lokmasıdır, yiyemezsin demedim mi?

yahu her siyasi iktidarın kulu olmuş bir yapıdan ne bekliyoruz?
google'a göre bir rahiptir:
http://www.google.com/sea...amp;es_sm=79&ie=UTF-8
halkın camilerden şikayet ettiği konuları çok iyi tespit etmiştir.
tebrik ediyorum.
çözüm getirebileceğini her zaman savunduğum gibi düşünmüyorum.

çünkü burada kümelenmiş kazınmayan bir pislik vardır. bunun temizlenmesi çok zor hatta imkansızdır.

bunlara en güzel cevabı yaşar nuri Öztürk vermektedir. bir de onu dinlemek gerekir.
dini kimliği olan insanların kutsandığı bir toplumda az bile yapmıştır. kendisine boğazdan yalı alsa yeri.
akp'nin israf modasına uymuştur, saraya katrilyonlar harcanırken oda lüks bir arabayla nemalanmış çok mu?

sonuç olarak erdoğan çıkar bir yerde kurandan bir ayet okur 2015 seçimlerinde yüzde 50 oy alır, 800 tl ile ayın sonunu zor getiren halkımıza herşey müstahaktır.
dininizi si.. demek istediğim yaratiklardan biri. biji karikateist.
(bkz: 1 milyonluk makam otosu olan müslüman/#26064332)
görmemiş kişiliktir.
israfın haram olduğunu bilmeyen diyanet işleri başkanıdır.

not: belki mehmet görmez, ama tanrı görür bunları hacı mehmet.
güne başlayalı bir saat oldu ama daha tv de bu beyefendiyi goremedim. hayırdır ne oldu acaba.. o değil yarın da cuma! neredesin mehmet görmezz??
an itibari ile dinlemekte olduğum ve beni bir gülmeye iten konuşmadır.

zira komik olan konuşması değil medyanın görevinin haberi sahih ve doğru olarak vermesi gerektiğinden bahsederken aklıma bariz yalan haberler yapan televizyon kanalları, gazeteler gelmiş ve bu adama yazık diye üzülmek geçmiştir içimden.
çünkü bu cümleleri aynı mahallede oturdukları medya patronlarına söylüyor mu merak etmekteyim.
papa'ya ayarı vermiştir.

--spoiler--
Tarihte yaşanmış acılar üzerinden toplumlar birbirini sorgulamaya kalkarsa bundan en büyük zararı aslında Vatikan'ın kendisi görür.
--spoiler--

http://www.ensonhaber.com...mi-yaniti-2015-04-13.html
Konya'da "Kutlu Doğum" haftası programına katılan Diyanet işleri Başkanı Görmez, insanlığın hepimizi taşıyan ortak gemiyi deldiğini belirtti.
şu an habertürk'te altındaki mercedes aracı sıvamaya çalışan diyanet işleri başkanı.
canlı yayında şu an bir kez daha tecrübe ediyoruz ki bu ülkede dinin ve bayrağın örtemeyeceği pislik yoktur. olay patlayalı aylar olmuş beyefendi lütfedip şimdi konuşuyormuş. kardeşim araç var mı yok mu? onu açıkla!bırak ağzında laf gevelemeyi.

dib başkanı.

edit: şu an cemaate laf ediyor. tabi hükümete tek kelime edemiyor.
Tanım: 11-11-2010'dan beri türkiye cumhuriyeti'nde diyanet işleri başkanlığı yapan profesör.

Kendisine tahsis edilen 1 milyon liralık zırhlı araç hakkında "ibreti alem olsun diye aracı geri iade edeceğiz" açıklamasında bulunmuş, maalesef ki türkiye'de din işlerinden sorumlu şahıs.

Bende beklemiyordum zaten, biz bir yanlış yaptık, bir hataya düştük, insanlara tasarruftan, sadakadan, zekattan bahsederken biz gidip 1 milyon liraya araç aldık. Ne kadar büyük bir hata yaptığımızı fark ettik. Bu yanlıştan dönüyoruz. Bunu söyleyeceğinizi hiç mi hiç düşünmedim zaten ama bu kadarı da fazla değil mi? Adam resmen, amma laf yaptınız binmiyorum ulan arabaya falan dedi yani. Bir toplumu yöneten insanlar ancak bu kadar umursamaz, vurdumduymaz olabilir. Yazıklar olsun..
Bu aksam itibari ile.
takiyenin Kralını yapmıştır.

Sana Mercedes falan 1 milyonluk araç yok mübarek *
"Ibret-i alem" olsun diye trilyonluk arabayi iade etmek. Ne büyük erdem. Ulan siz müslümansaniz müslümanlık diger dinlerden daha cok değişmiştir eminim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar