bugün

Kendisini maymun olarak görüyorsa bizim için herhangi bir problem yok kendinin bileceği birşey.
maymundan gelmek diye bir gerçek yok çünkü.
ortak atadan gelmek diyelim kaba tabirle.
ben zerre utanmıyorum hatta göğsümü kabarta kabarta her yerde söylüyorum.

ulan maymunlar kadar tatlı yaratıklar mı var,
hem cidden benzeşiyoruz ahahah.

canım kuzenlerim.

görsel
ben şuna benziyom baya baya mesela.
Atasından utanan terbiyesiz insandır.
maymun ve insanın farklı iki tür olduğundan habersiz olan poser ateistin yargıladığı insandır. adem'den geldik diyen aptallardan farkınız yok.
evrim teorisi'ni götünden anlamış birtakım insancıklar tarafından aşağılanmaya çalışılan insandır. ulan ilk kim attı şu "evrime göre insan maymundan gelmiştir." yalanını ortaya bilmiyorum ki. kesin kendince espri yapmaya çalışan bi dangozdu kendisi.

(bkz: evrim teorisi)
(bkz: ortak ata)
allahdan eşekten geldik demediler, bunlar onuda derler.
al, anlamadığım bir mesele daha. maymundan gelmişiz. bunu da nasıl kanıtlamaya çalışıyorlar; onun bacağının boyu, evrimleşme, genleşme, çiftleşme, bilmem neleşme. nasıl ki maymun bir türdür, insan da ayrı bir türdür. bunu anlamanız için illa vahiyin size mi gelmesi lazım? bunu iddia edenlere; "ulan madem maymundan geldik, hadi beni maymuna geri döndür!"
"ben maymundan gelmemişimdir,maymun benden gelmiştir". dur lan bu daha kötü oldu sanki.sakin kafayla düşünürsek, hımm. ben maymundan gelirsem şimdi,atalarım maymun falan,filan. maymun benden gelirse?dur ya, bu daha kötü oldu sanki. neyse karıştırmayalım böyle şeyleri, hepimiz topraktan geldik, toprağa gidicez, aslolan topraktır.
benimde bir çok abuk sabuk teorim var görüldüğü üzere burada buna gönülden inanacak kalbur üstü epey saf var lütfen bana mesaj atın benimde bir tarikatım olsun saf ordusundan paraya para teoriye teori demem sayenizde.
(bkz: allah in mahlukat icinden maymunlara akil vermesi)
(bkz: evrim teorisi ispatlansa ne anlamı kalırdı)
dedesinin çok yakışıklı olduğuna kesinlikle inanan insandır.
hiçbir evrim teorisinde insanın maymundan geldiği iddia edilmemekle birlikte;

en nihayetinde insandır. ibne dersin kızar, sikersin aldırmaz.
aslın da böyle bir gerçek olmadığı halde olduğuna inan insanlardan utanılmasıdır.
darvinizmi evrim teorisi ile karıştıran bir insanın söyleyeceği sözdür.
insan maymundan gelmiyor, ataları ortak. ikisi arasında dağlar kadar fark var ama "niye maymunlar hala maymun" sığlığındaki adama anlatamıyorsun bunu.
akıl gibi bir şeyin sonradan kazanıldığına inanmayan insandır.
teori kelimesinin anlamını bilen, maksadıyla kullanan insandır. teori de varsayımlarla başka bulgular saptamak için ortaya atılan bir fikir bütünüdür.
hala maymun olarak kalmış, evrimleşememiş insandır.*
(bkz: evrim teorisi çürütüldü sanan insan modeli)
sütçü veya tüpçü dışında evine gorillerinde girebileceğini zanneden kişiler.
bu utanan insan ayrıca bebekleri leyleklerin getirdiğine de inanmaz.
o da topraktan yaratılmıştır, hayvani güdülerinden dolayı böylesi duyguya kapılmıştır.
düşünmek yeteneği sonradan kazanılabilecek bir şey olmadığından, maymundan geldiğimizin yani evrim teorisinin yalan olduğu apaçık ortada olduğundan, utanmaması gereken insandır.
ilimle bilimle ne bileyim onun gibi birsürü şeyle ilgilenmeyen, iki üç örümcek kafalıdan ezberlediklerini söyleyen insan modelidir. halbuki azıcık okusa bir şeyler öğrenecek, tabi biraz beyni varsa...
- biz diyok: ''arkadaş siz insansınız, kainatın en şerefli varlığısınız.:''

- onlar diyo: yok biz maymınık