bugün

(bkz: alg) diyorlar.
sahip olduğum ve renginin daha ne olduğunu anlayamadığım her gün farklı renk olup bazen yeşil bazen turkuaz bazen mavi bazen camgöbeği mavisi bazen okyanus mavisi olan duruma ve piskolojiye göre değiştiğini sandığım gözdür.

edit:lan bende erkeğim
sahip olduğum göz. ışıkta yeşil, hafif karanlıkta mavi görünür bu gözler.

(bkz: erkeğim yavşamayın)
layt mı?? diye soru sorası mı getiren bilinç altı renkdaşlarımdır.keza benimkisi daha özeldir. çünkü gerçek adımdır kendileri.
(bkz: mavi yeşil alg) *
PiGMENT EKSiKLĞiNDEN KAYNAKLANAN BiR TÜR KUSURDUR. AMA Bi ÇOK iNSAN BÖYLE BiR KUSURUNUN OLMASINI iSTER.
gölgede mavi, güneşte yeşil olan ya da tam tersi olan gözdür. böyle bir göz var mı bilmiyorum ama renkli gözlü kızların çoğu öyle söyler.*
Olağan göz rengidir efendim. Duruma göre renk değiştiyor.
Kimine göre mavi, kimine göre yeşil gözlerim var. *
ilginç olsa gerek. ama tercihim kahverengiden yanadır her zaman.
(bkz: göz dediğin kahverengi olmalı)
(bkz: van kedisi)
beyaz ten, kumral bele kadar dalgalı saçlarla birlikte eşlik ediyorsa eğer hatun kişiye, (bkz: her gün mü peri kızı görüyoruz lan) diyerek sarhoş sarhoş izleme sebebidir,

er kişilerde ise genelde, 'ayy çok tatlııaaa' (bkz: baby face)denilen pek bir çekiciliği olmayan gruba dahil olabilitesi yüksek kesimi oluştururlar bu gözlere sahip olanlar, * * *
(bkz: fosforlu göz)
bir benzeri için;
(bkz: ian somerhalder)
sahip olduğum gözdür. işlevini başarıyla icra etmektedir. sayesinde görüyorum, okuyabiliyorum.
Ne kadar çok sahip olan kişi varmış diye şaşırtan göz rengi. Lan hiçbir vasfım yok ama hatunlar sürekli yani ilkokuldan beri yanıma gelip gözlerin ne kadar güzel diyorlar teşekkür edip yolluyorum lise bitti bitecek ve hala sevgilim yok. Yaza kadar vasıflarımı arttırsam iyi olacak. Bu göze sahipseniz dikkatli sahip çıkın ve mümkün olduğunca açmaya çalışın gençler.
Heterechromia ile birleşik hali bende mevcuttur. Koyu yeşil(orman yeşili derim) sağ, göl mavisi sol olmak üzere bulunur. Gözlerin ne kadar güzel... Denmesi dışında pek numarası yok. Tek göz yeterli değil çünkü. Kocaman açıp bakınca değişik geldiği için korkarlar. Bu göz çok hassastır:ışığa, toza, sigaraya vb. Miyop/astigmat riski de yüksekçe bulunur.
gözlerin yeşil diyenlere "hayır mavi"
gözlerin mavi diyenlere "hayır yeşil" dediğim durumdur. ben de bilmiyorum gözlerimin rengini garip bişey.
Anneciğimin göz rengidir..
Renkli gözlü insanların önemli bölümünün sahip olduğu, mavi yeşil arasında gidip gelen ve ortama göre mavisi ya da yeşili baskın hale gelen gözdür.
Güzeldir, saf maviden daha güzeldir. (Ki bence yeşile yakın oldu mu daha güzel.)
Diğer insanlardan +7 önde olmak demektir.ewed
Mavi kardeşim yeşil ben.
Peki kırmızı gözlü insanlar ne olacak. Babamın çalıştığı büro da bir adamın gözü kehribar sarısı gibi harmanı kırmızıydı. Gözü Korkunçlu amca diyordum ona. Yüzü aklıma gelince Hala korkarım çocukluk korkumdu.
Bu gözlerden Mahsun kırmızıgül şarkısında uzun uzun bahseder.
Turuncu, kahve tonlari makyaj aşiri guzel duruyor bu gozlerde.
sahip olduğum ve sürekli birileriyle tartışmalara neden olan göz rengi. tamam böyle canlı bir mavi değil ama mavi yani hafiften turkuaz da gibi. fakat bazı arkadaşlar yeşil olduğunu iddia ediyor ve bu döngüyü mavi olduklarına ikna ederek sonlandırıyorum. *