bugün

Kızların sızı sevmesidir.
erkekse bacısı var mı diye düşünmek.
siyah kadar dikkat çekmez.
Güvenilmez biri olduğunuzun apaçık kanıtı.

Kendilerinin bir halt sanmaları da yanında promosiyon.

Bir renk için insan Şımartanların da amk.
Birkaç tonla kaçırdığım göz rengi. Havuz kahverengisi gözlerimle az can yakmadım. Hatta hiç can yakmadım. Kim bakar lan kahverengi göze :(
Okyanus gozlum demeyi gerektirir.
hissiz bakmaktir.
kücük cocuklarda cok seviyorum adeta bir görsel sölen haline geliyor. ama yetiskinlerde nedense bana cok hissiz geliyor. bazen gözlerin güzelligi nasil baktigina bagli olarak degisir ya hani, onun gibi bir sey bu.
insanlarla göz temasi kurmadan iletisim saglayamayan biriyim ve ilginctir mavi gözlü kisilerde nedense herhangi bir duygu durumu saptayamiyorum.
zordur arkadaşlar. hayır tribe girmiyorum "mavi gözlü olmak kolay değil" demiyorum çünkü değilim. o kadar çekinik ki teyzelerim amcalarım dedelerim babam olmasına rağmen ben alamamışım. daha ne diyeyim. bakın yine üzüldüm. olanına aşkla bakıyorum.
(bkz: çakır göz) en güzel tonu da 1881 li bi efedeymiş. (bkz: mustafa kemal atatürk)
Ailemde sadece ablam ve annemde yeşildir. Diğer 4 kardeş hepsi mavi, hatta babamın deniz mavisi.

Bu gune kadar pek bir artısını görmedim lakin ilişkilerim de pek bir güvensizliğe yol açıyor. Yapmasan da yaptı diyorlar.
Transparan gibi bir şey. Bakmaktan sakınıyorum. Sanki içi gösteren kıyafet.
ben korkarım mavi gözlülerden.
mavi gözlü olup korkulacağıma, kırmızı gözlü olup korkututmeyı tercih ederim.
dünya'nın en güzel gözlerine sahip olmaktır. kendimden biliyorum.
Manitanın yanında gözünü kapatarak gezmeyi gerektiren durumdur.gözlük takarak gezmekte bi seçenekmiş benim için...
sürekli "gözlerin çok güzel" "ne güzel gözlerin var" diye iltifat aldıkça, lan ben güzel değil miyim gözüm olmasa hiç miyim diye düşündüren durumdur.
güzeldir hem de çok.

bir keresinde yolda yürürken bir kadın yanındaki arkadaşına ''ayy kızın gözlere baak'' diye tepki vermişti ''amk karısı hiç mi göz görmedin'' diyesim geldi ama sonra fark ettim ki ben mavi gözlüyüm.

mavi gözlü olmak çok hoş. ama siz kahverengi gözlüler nereden bileceksiniz?