bugün

entry'ler (44)

bim de satılan muhteşem ürünler

muzlu gofrettir.

saç dökülmesi

stresten saçım döküldü, saçım döküldükçe daha da strese girdim. yok mu bu kısır döngünün çıkışı?

kas yaptığı halde sevgilisi olmayan erkek

erkeklerin yakışıklılık ölçütünü kasına, parasına bakarak belirleyen insandan ne beklersin ki. her şey kas mı ya da kızdaki dolgunl kalça güzellik mi getiriyor. (abaza kesim burayı okurken evet dedi biliyorum) saçma sapan yorumlar yapmayın.

türk kızlarının kışın ağda yapmaması

sıcak tutuyo diyedir. ama tabi bi kaç kıza bakılarak bu yorumu yapmamak gerek.

14 şubat sevgililer günü

kapitalizmin oyunu başka hiç bir bok değil. insan ne zaman içinden geliyorsa o zaman hediye alır o zaman sarılır 14 Şubat sadece cep tuzağı.

intihar mektubunun ilk cümlesi

bugün geri kalan hayatımın son günü.

çok ama çok mutlu olmak

hiç bir zaman yaşayamayacağım şeydir.

mavi gözlü olmak

sürekli "gözlerin çok güzel" "ne güzel gözlerin var" diye iltifat aldıkça, lan ben güzel değil miyim gözüm olmasa hiç miyim diye düşündüren durumdur.

günün şarkısı

yansın geceler pelinsu eceler..

kızların erkeklerle kanka olma nedenleri

kanka olunan erkek eğer ki kızın hoşlandığı çocuğun en yakın arkadaşıysa vaziyet bellidir.

kıvırcık saçlı erkek vs kel erkek

kıvırcık mı kel mi bilmem ama kıvırcık saç en tipsiz erkeği bile yakışıklı yapabiliyor.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

o benden soğumasin beni birakmasin diye hayatima kısıtlamalar getirirken, onun istediği kişilerle görüşüp her şeyde ondan izin alırken, whatsappa bile sadece onunla konuşacağım vakitlerde girerken; onun bana "seni aldattım * " deyip bunu marifetmiş gibi bir de utanmadan söyleyişini unutamiyorum ulan.

akp giderse çocuklarınız gay lezbiyen olur

Lgbtyi savunmuyorum ama karşı da çıkmiyorum. Isteyen istediğiyle sevişir zevkler tartışılmaz sonuçta. Gay ya da lezbiyen insanlar gelip sizi tecavüz etmez mesela size zarar da vermez, insan öldürmez yaptığı bu tercihten dolayi. Ama "bir kereden bir şey olmaz" diyenler varken tecavuzun de cinayetin de önüne geçilemez.

kısacık etekle sokağa çıkan kafası açık bayanlar

Isteyen istedigi şeyi giyer kardeşim madem çok terbiyeli insanlarsiniz dönün önünüze bakmayin o zaman. Bi kadın çıplak bile gezse bu size tecavüz etme hakki vermez.

dizilerden hayatımıza giren replikler

aman ali rıza bey, ağzımızın tadı kaçmasın.

çocukken yapılan anlamsız hareketler

ayakkabıların cırt cırtını çapraz yapıştırmak.

bursa denilince akla gelenler

iskender tabikide..

sosyetik türbanlı vs fakir türbanlı

sosyetik türbanlı modanisa, sefamerve'den giyinirken fakir türbanlı bi eşarp takar geçer.

yazar nicklerini meme ile değiştirmek

limonlu meme
memeli cheesecake.

karpuz peynir ekmek

en güzel koalisyon olduğu şüphesizdir.