bugün

ilginçtir. değişiktir. anormaldir. zor bulunur.
zor bulunanlar kıymetlidir.
lisedeyken bendim. aktüerya okumaya başladım geçti.
ilkokulda lisede çok görürdüm genelde çalışkan olur bu tipler açıkçası hep özenirdim onlara.
cinlidir net.
çok parası vardır.
Benimdir. Neyini sevmiyorsunuz anlamıyorum.

Bulmaca gibi lan çok eğlenceli.

Evde yapacak hiçbişey bulamadığımda oturur soru çözerdim.

Hala canım sıkılınca çözeyim diye sakladığım soru bankalarım var.

Matematik aşktır ya aşk.
sözel ve sosyal yanını belki bilerek belki istemsiz terk etmiş insandır.

sevilmeyen değil aksine kıskanılan ve olmak istenilen insandır da.

delilikle dahilik arasında gidip geldikleri savı onları bağlar.
ortaokuldur, lisedir, eziktir, samimiyetsizdir, yalakadır, hep dışlanandır. ben daha aklı başında olupta matematiği seviyorum diye insan görmedim.
matemetik zekası olan kisidir .
şuna aşığım değilde bulmaca gibi akıyor diyelim.
'' Ben matematiğe hayatımı verdim, o da bana hayatı geri verdi.'' Cahit Arf
Hala anlayamadigim insan turudur ve tahminen anlayamayacagim da.
Benimdir ayip olmasin. Seviyorum ama uzun zamandir ugrasmadiğimdan bazi konulari unutmus olabilirim.
aşık değilim lakin seviyeli bir ilişkimiz vardır. gerektiği yerde sevişiriz, gerektiği yerde sövüşürüz.
bir matematikten nefret ediyorum diyen insan değildir.
gönül bu ota da konar boka da.
Hayrete düşürür bir insan nasıl matematige aşık olabilir biri bunu bana açıklasın. ??
Herkesin zevki aynı olacak değil, sevebilir.
Ben de severim.
Başka bir gezegende hayat bulup yaşaması gerekir, matematiğe aşıksan sayılarla yeni bir dünya yaratmak lazım.
matematik anlasılması zor bir kadın gibidir.
birseyleri ogrensede hep bilmedigin biseyler, cozmedigin sorular kalacaktir. matematik bir dunyadir basli basina.
hep bir gizem saklidir. bir sonuca ulasmak icin bir cok yol vardir kolaydor anlayana. sadece fazla ilgi ister.
ilgisiz birakirsan terkeder seni sogursun. cozdukce cozesin gelir. asktir matematik.
Böyle söyleyenlerin çoğunun zeki görünümü vermek istemesine şahit olduğum için inandırıcı gelmiyor. Matematiğin bir kaç konusunu seviyor diye matematik aşığı olmuyor. Matematik dipsiz bir başlık zaten. Birazda cahillik işte.
benimdir.

okuduğu bölümle alakası olmasa da hala matematik testleri çözen, matematik-geometri özel dersi verebilecek* seviyede olan kişidir.

hayatında bir kere* matematik* çalışmadan sadece test çözerek üniversite sınavında* full yapmış insandır.

ayrıca şovunu yapıp iyi günler dileyen insandır.
bir geometriye aşık olmak değildir. geometri en güzelidir.
kardesimdir.