bugün

entry'ler (218)

uludağ sözlük tavuklu pilav severler birliği

Gebze civarlarında sözlük yazarlarıyla bi etkinlik yapmamız yok mudur?

uzun mesafe ilişkisi

Buraya gelip aşka inanmıyorum dedikten sonra karşıma çıkan ve benden uzakta olan birine aşık oldum. Aramızda kilometreler vardı, ne ben gidebildim başta ne o gelebildi. Dedim 'ne yapacağız, nasıl yapacağız?' 'nasıl yürüyecek?' yürüyormuş sözlük. O kadar güzel yürüyormuş ki. Her düştüğümde yanımda o vardı, fiziken değil tabi. Ruhu sevmek nasıl olurmuş bunu anladım. Yanımda olmaması canımı çok yaksa da alıştım. Bir ay sonra nişanımız var, üçüncü yılımızı dolduracağız. Gözden ırak olan çoğu zaman gönülden de ırak olmuyor, diyeceklerim bu kadar..

Yıllar sonra gelen edit: her şey bir gün bitermiş :)

paxera

Doktorumun yaklaşık bir senedir türlü türlü ilaçlar denedik ten sonra Rixper ile birlikte verdiği, ilk beş gün yarım ve kahvaltıdan sonra kullandığım ilaç. Kişiyi sürekli 'amaaaannn' diyerek sıkıntılarından sıyırıyor. Her şey toz pembe geliyor. Ve sürekli bir uyku hali var. Tek sıkıntısı (prospeküste olan şeyler hariç tabii) insanı daha da agresif yapıyor.

Edit: ilacı kullanmaya başladığım günden itibaren yaklaşık 10 kilo aldım etkileri iyi gibi gözükse de beni mahvetti.

sevgiliyle el ele tutuşmak

Ben size anlatayım, internetten birine aşık oldum. Nasıl olur demeyin, oluyor. Aramızda ikiyüz küsur kilometre var, geldi işte bir gün. Sarılma falan neyse de, elini tutamadım bir türlü utangaçlıktan. Ama güzeldi ya.

sınıfınızdaki en arka dörtlü şimdi ne yapıyor

Biri basketbola devam ediyor. Digerlerinden haberim yok.

ölürken fonda çalınması istenen şarkı

Model sarı kurdeleler geldi aklıma bi.

yazarların 1 oturuşta 1 kilo yerim dediği meyveler

Erik. Bide mandalina.

unutulmayacak kitaplar

Senden önce ben.

sözlük yazarlarının şu an bulundukları yer

Kocaeli, Gebze.

uludağ sözlük teki sıcak aile ortamı

Sanaldir ama guzeldir.

sözlük yazarlarının favori dizileri

The bing bang theory. En sevdiğim.

aşık olmak

Aşka inanmıyorum.

sözlük yazarlarının favori renkleri

Siyah ve sadece siyah.

sözlük yazarlarının hayalleri

Arkadaşıyla bi yerlerde otel açmak. Bi anda esti işte.

niçin intihar etmiyorsunuz

Vazgeçemediğim şeyler var.

doctor who

Son sezon dışında tamamını izlediğim dizidir. Favorilerimdir. Ayrıca başlamasına az kalmıştır.

yazarların en çok bana soracaksınız dediği konular

Yemek yapımı. Rakip tanımam.

sözlük yazarlarının şu an yaptığı şey

Evde. Müzik dinliyor.

yazarların kızları olursa koyacakları isimler

Nefes. Yada Derya.

sözlük yazarlarının favori aktörü

Jonny Deep. Efsanedir kendileri.