bugün

(bkz: matematiğin aydınlık dünyası)
isimli kitabı okuduktan sonra 180 derece değişmesi muhtemel fikirdir .
leibniz denen adamı tanısaydınız böyle demezdiniz dedirten yargı.
birçok yurdum gencinin öss sınavını kazanamama nedenidir matematik. ve bu cümle buna bağlı olarak söylenir genelde.
trigonometriye duyulan antipatinin matematiğe yüklenilip genellenmiş ifade şekli.
ancak matematiği kendine sevdirecek bir hocaya rastlamamış birinin kullanabileceği cümledir...
( bkz: bi tanısan hayatın değişir)
(bkz: amin)
hayatı boyunca normal bir matematik öğretmeni olmamış öğrenci söylemi.
sizin sınıfınızı çok seviyorum.bu yüzden hepinize 35 veriyorum ahahahaha. *
matematiği çok seviyorum diyen lise öğrencisinin üniversiteye(hele bir de f.e.f matematik ise) gelince dünya aleme ünleyeceği feryadıdır.ayrıca bunun allah belanı versin cauchy, allah belanı versin weierstrass gibi de bolca türevini elde edebiliriz.
ismail yk' nın hakkında yapabileceği olası şarkının adı. *
matematik sinavina her calistiginda soylenen sozdur. dusuk alinsin yuksek alinsin farketmez. matematik kabustur, nefrettir, tiksintidir. allah belasini versin yine delirtti beni.
amin denilmesi gereken sorunsal.
beyninin sol lobu gelişmemişlerin haykırdığı cümledir.
kahrolsun edison tadında bir slogan.
kesinlikle katıldığım önerme kaldık büte sadece o canım sağolsun efendim .
Matematik ne güzel derstir. Anlayamayana sivri sinek saz, anlayana davul zurna az.
önyargı ile yaklaşılmadığı zaman o kadarda gözde büyütülecek bir ders değildir.
kendimden biliyorum matematiğim sıfırken sınavda 15-16 net çıkarmak benim için büyük başarı.
her şey kişide bitiyor.
ergen cümlesidir. bunun üst versiyonu için;

(bkz: calculus allah belanı versin)

zirve.

(bkz: diff allah belanı versin)
Sözel zekalı insanların bol kullandığı cümle. Ülkemizde matematik bilmiyorsan 2.ci sınıf vatandaşsındır , gidebileceğin bölüm bir elin parmağını geçmez.
(bkz: liseli detected)
Öğrenciler i, sayısal zeka ve sözel zeka ya uygun testlere tutmayan eğitim sisteminin, feryad eden talebelerinin isyanıdır. Sözel zekası olandan sayısal sinav mecburiyeti, sayısal zekasi olandan sözel sınav mecburiyeti sadece öğrenci elemek için yapılan bir engeldir. Oysa ogrencileri sadece vasıfları doğrultusunda sorumlu tutsalar, çok başarılı meslekler ve bilim adamları ortaya çıkar.

Ama türkiyede ki sistemin amacı bu değil ki. Bu sistemin amacı; hak edenleri vasfinin dışında sorumluluk larla elemektir. Çünki dışarda iş yok. Herkes hayatını kurtarmak için okumaya ve devlet memuru olmaya mecbur. Sistemde herkese bu imkanı sunamayacagina göre, böyle "et yiyene ot, ot yiyene et " vererek yiyecek artırma yoluna gidersin. .
çare dil.
en içten ettiğim bedduamdır. benzeri lanet ders için. (bkz: programlama)
Kafa basmayınca matematik suçlu oluyo .

Çalışın çalışın.
Yapacaksınız.
Ekmegimize laf soyleme. *
görsel