bugün

paranın satın alamayacağı şeyler vardır,
geri kalan her şey için master card..
diye slogana sahip olan bir kart
visa card in kankası
(bkz: master card)
sadece avrupa'da değil, tüm dünya'da geçerli olan bir kart.
bir kredi karti turu. ayrica sampiyonlar ligi sponsoru
çok güzel ve eğlenceli reklamlara sahip kart...
usta kart.
geri kalan herşey için mastercard... (harcayın alın, herşey sizin için. ne de olsa biz onları ümüğünüzü sıka sıka geri alırız) markası.
saatlerce küçük abdestini tutup bir anda salıvermenin zevki paha biçilemez, geri kalan herşey içi mastercard.
insanları mastercard kullanmaya iten reklamı olan kredi kartı hödüsü.
(bkz: paranın satın alamayacağı şeyler)
yurtdışında yardıma koşacak karttır.
temassız kredi kartı alanında paypass markasıyla çalışan uluslararası kredi kartı firmasıdır.
maestro'nun topçuklarından lacivert olanın sarıya boyanmasıyla elde edilebilecek bir ambleme sahip kredi kartı.
yeni reklamıyla yarmış firma.özellikle sonradan giren çocuğun figürleri muhteşem.

http://www.youtube.com/watch?v=1cNDSPutas8
"kankalarla buluşmanın değeri: paha biçilemez" temalı son reklamı ile ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha kanıtlayan reklam serisine sahiptir.
olaya sonradan dahil olan sarışın veledin dans figürleri; sinirden, sıkıntıdan yüzü düşmüş bünyelerde bile tebessüme yol açacak cinstendir. * *
son reklamındaki küçük çocukların hareketleri ve fon müziği "we want the funk" çok güzel olmuş. "bizi anlayan insanlarla birlikte olmak paha biçilemez "
sıkıcı reklam kuşağını eğlenceli hale getiren kart.
bu kadar mı güzel pazarlanır.
reklamdaki kankalar gerçekten paha biçilemez, adeta maskotlar.
neden reklam verdiği konusu şüpheli olan firma.

nasılsa, banka vermiyor mu kartı, visa yada mastercard ister misiniz diye soran görmedim. hoş sorsa ne cevap vericem onu da düşünmedim.
(bkz: mastder kart)
dans eden veletlerin ciddiyeti müthiş.
sanki michael jackson şerefsizler. özellikle de turuncu kafa.
-entry altında yalakalık yapmak: +50 oy
-tanınmayan kişilere özelden sevgi dolu mesajlar atmak: +60 oy
-eksileneceğini bile bile entry girmek: paha biçilemez
-Kibrit: 10ykr
-Üç litre benzin :30 TL
-Okulu yakmanın bedeli:paha biçilemez

-Yeni bir ayakkabı: 70 TL
-Yeni bir kot : 30 TL
-Sevgilini eve götürmeye ikna etmek:Paha biçilemez
. diye devam etmesini beklediğim reklam filmlerinin sahibi firmadır.
reklamlarıyla dikkat çeken marka.
zart beş lira, zurt üç lira, zort paha biçilemez tarzında reklamlarını farklı şeylere uyarlayarak üstünden espri yapılmaya çalışılan marka. artık boku çıktı yeter diyorum, yapmayın diyorum.
okulda sıkıcı geçen derslerden sonra afiyetle yenilen yemeğin ardından, öğretmenleri umursamadan tuvalette tüttürülen sigaranın verdiği keyif; paha biçilemez.