bugün

dişi geyik..
bir kiz ismi.
(bkz: maral dink)
harry potter adlı kitapta lily potter ve severus snape'in patronuslarının aldığı şekil.
yaralı geyik.
Aras bulut iynemli * ve Hazal Kaya'nın Tv8de gösterimde olacak dizisi.
Ileride cocuguma vermek istedigim isim.
Kız ismi olanı hoş durmuyor.
Savma bir dizi daha ekranlara girmistir. hayirli olsun.
Tv8 in yeni dizisi.
acun'un tv8'inde başlayan yeni bir dizi. bakalım tutacak mı?.
Tutacağı sanılmayan dizi.
bir arkadaşımın eski sevgilisinin ismi.
onu anlatmaya kelimeler aciz kalır. yeryüzündeki en kusursuz insandır.
tv 8 de başlayıp 1 ayda biten dizilere eklenecektir yakında.

hom ofis gibi,kaçak gelinler gibi. hele star tv de reytinglerde üst sıralarda olan dizi tv 8 e geçince dibi gördü ve erken final yaptı.
tv 8 e insanlar yabancı, dizi mi izleyecekleri bir de.

bir de hazal kaya başrolde. hazal kaya başrol oyuncusu değil. olamaz. yan rol oyuncusu hazal kaya.adını feriha koydum u da uçuran çağatay ulusoydu zaten.

yani hata üstüne hata.
hazal kaya varmış diye merak edip dizinin fragmanını izledim ama pek açmadı.

(bkz: hilmi bunu sevmedi)
bunu izleyen kızla, demba ba rezaletini dinleyenler evlensin.
Şu an ilk defa tv de rastladığım kezban dizisi. Dizi başlar başlamaz hazal Kaya nın babaannesinin“ işte benim stilim başlıyıcak dur kaçırmıyım"diyerek reklam yapması gözlerden kaçmamıştır. Çakal Acun seni.Ayrıca başroldeki sarışın çocuğun cafeye girişi tam bi komedi garsonmuş meğer.

Edit:garson bile değilmiş ya.
Boktan bir dizidir. Vakit geçsin renkli menkli diye açtım o aras 'ın pozlar ne öyle gıcık oldum. Hazal kaya 'ya yazık olmuş tutmaz.
daha 6. dakikasindan itibaren yakisikli oglan ve kezban+cekingen kiz dizisiyim ben diye bagiran dizi. yil olmus 2015 yahu. beni zincire vursalar yine izlemem bunu. halinin desenlerini izlerim daha iyi. en azindan yaraticiligim gelisir.
Hazal kayanın cam gözleri hatrına izlenecek dizi. Bir insan bu kadar güzel mi güler ya?
Annem bakarken izliyorum şimdi. Aşırı saçma bir dizi.
zenginlik, fakirlik, sıfırdan çalışarak bi yerlere gelmek, terk eden baba, cefakar ana, iyiler, kötüler, kocasını aldatan zengin kadın, aşk, şehvet, para, entrika gibi klişeler üzerine kurulmuş bir dizi daha. yeter artık gına geldi. al med ceziri vur marala. hepsi aynı.
Hazal Kaya ve Aras Bulut iynemli'nin başrollderin paylaştığı dizidir.
aslında alıcı gözle bakınca fena değil dizisi. bekliyoruz bakalım başlayınca neler olacak.