bugün

dünyaca ünlü ön libero maldonado'nun milana göz kırpmasıdır. yanında kaka veriyorlar.
(bkz: milan in maldonado ya götü ile gülmesi)

eylemini dogurmasi muhtemel eylem!
bırak milan'ı maltepespor'a bile göz kırpsa umurlarında olmaz. *
yarım saattir takip ediyorum bir sürü aptalca başlık açıldı bu zaman diliminde. en dandiğinde bile birilerinin hoşuna gidecek birşeyler bulabilir insan. ama bu ne be kardeşim?

bakıyorum yazılan entrye, bu entry kimin hoşuna gider? fenerbahçeli sevmez haliyle eksiyi bile basabilir. fener düşmanı adam bile sevmez lan böyle malca bir yazıyı. bu nasıl bir zeka seviyesi der sktrolup gider buralardan. yıllardır yapılır bu tip transfer geyikleri sıkılmadık mı artık? yerleri değiştirin bari "cem baki chelsea'de" temalı başlıklar açın. bunu yazan alnına "ben 3 yaşındayım" yazsa, bu kadar net ifade edemezdi kendini. yuh diyorum buradan. tekrarlıyorum, internet 3 yaşındakiler için son derece sakıncalıdır.

tanım yapayım da silinmesin. gördüğüm en gereksiz transfer geyiği.

gerekli edit : entry girerek tartışmak adetim değildir. hala neden uzuyor bu muhabbet? 3 yaşında olmak ayıp değil zaten. ayrıca benim cincon kelimesini kullandığım bir yazımı bile bulamazsınız. fenerbahçeli olmama rağmen cincon kelimesini kullanandan tiksinirim lan ben, bu nasıl zeka derim. neyse uzamasın fazla... gerçi moderatör bu tip başlık açıyor sözlükte bu arkadaş ne yapsın? imam bırak osurmayı sıçmış direkt cemaatin sıvaması normaldir.
hatıralar sarmış dört bir yanımı gibi, cincon gibi çok yaratıcı söylemleri olanların rahatsız olduğu başlıktır aynı zamanda.
(bkz: mal donado al donado yanaklari gul donado)
olası bir fotomac gazetesi başlığı. zira neler gördü bu insanlar o gazeteden. bu da şaşırtmaz kanımca.
malodnado nun fenerbahçe galatasaray maçında milan baros a naber hacı nasılsın nasıl gidiyor bakışı atarak görp kırpmasından başka birşey değildir.
* (bkz: şimdi onlar düşünsün).

-efendim şu bay sürekli göz kırpıyor
-olamaz bu maldonado izimizi bulmuş
-ne yapalım bay ancelotti
-kafanızı başka tarafa çevirin görmezden gelin olmadı gattusoyu üstüne salın
-peki efendim.
(bkz: umutsuz aşk)
(bkz: yalan rüzgarı)
maldonado adlı futbolcunun milan adlı yazar a göz kırptığına dair iddiadır. fakat külliyen yalandır. milan olarak maldonadoyu tanımam etmem. reina çıkışında gazeteci arkadaşlar bizi yan yana görnüşler diye öyle yakıştırmışlar. albümüme konsantreyim ben hem, aşka ayıracak vaktim yok.
galatasaraylı forvet baros'un seksi fotoğrafları'nı gördükten sonra yapması muhtemel eylem.
ha ben adriana lima'ya goz kirpmisim ha maldonado milan'a, hicbir farki olmayan eylemdir.

o degil de nasil asagiladim kendimi lan maldonado yerine koyarak.
Milan'In "sen mal donadosun ama biz mal milan değiliz" cevabını vereceği hadisedir.
(bkz: maldonado mucizesi)
(bkz: yok artık lebron james)
(bkz: bu işler nasip kısmet)
(bkz: edit akbayram ın inter e öpücük atması)

(bkz: edit akbayram ın serie a ya gülücük saçması)
(bkz: Maldonado nun Milan Rapaic e göz kırpması)
(bkz: milan ın maldonado ya nah çekmesi)
(bkz: maldonado başkanım beni al dedi)
maldonadonun göz kırpma süresini bir zamanlama olarak görmek istersek. milanın bu zaman içerisinde 2 uefa kupası,5 lig şampiyonluğu,3 italya kupası alma ihtimali yüksektir.
cok yavassın coook
milan derken milan baros kastedilmiştir, baros zaten meyillidir ama maldonado'dan açıkçası beklemezdim..

(bkz: iğrençsiniz ibneler)
malına bagli, eger bizim maldanadoysa kesin yalan haber.
(bkz: gökçek in tkp ye göz kırpması)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar