bugün

(bkz: mastürbasyon)
deniz bayakal'ın pensilvanyadan aldığı mesajların samimiyetine inanmaya devam edecek olması demektir.
sırası geldiğinde elektriklerin kesilmesini isteyip, sırası geçince başkalarınınkini görmek için tekrar gelmesini isteyen insanlar çoğunlukta olacaktır.
çay, kahve molası da verilecek mi acaba, sorununu akla getirir ayrıca. kaç milyar video yu bir oturuşta izleyemem ben kusura bakmasın kimse.
sadece tanrı ve ben olacaksam düşünüldüğü kadar yormayan durum.
(bkz: kapalı gişe)
eski yazlık sinemalar gibi olacaksa bir an düşündüren hadisedir. o bir andan sonra ise sktr et canım kimler neler yapmıştır onları izleriz demeye sebep olan hadisedir. ne bileyim işte.
sevaplar yok mu diye sordurtandır. herkesin günahı vardır neticede insanız hepimiz. ama benim günahlarım yalan söylemekten olurken arkadaşın günahları sevişmekten zina yapmaktan olursa ben onu kıskanırım. sevaplarımda çok ki benim ben cennetliğim amına koyyim siz düşünün zaten hehe. yalan söylediğimi demişmiydim? o bir yalandı baştan başa. (bkz: adam iyi değil beyler)
din adamlarının ergenlik dönemlerinini de izleyeceğimizi düşünürsek, içinden çıkılamayacak durumdur.
montaj yapmışsınız bu kısımda. öyle değildi vallahi.
cem yılmazın stendap'ında kullanmıştı (bkz: baldıza sarkarken).
düşündükçe insanı dinsiz yapabilecek durum. e sorguluyoruz dinde sual olmaz diyorlar. neyse ben bunları düşünmeden öleyim de dinimden imanımdan olmayım. sonra kazanan kim olursa olsun. önemi yok.
tüm iddiaları pişkince yalanladıktan sonra 'evet şimdi bununla ilgili bir vtr mizi izliyoruz ' derlerse diye çok gerildiğim hadise.
giriş 10 tl olur ve 15 dakikada bir çay dayarlarsa, tahmin edildiği kadar kalabalık olmayacak gösterimdir.
Eminim kimse izlemeyecektir ta ki sıra kendısıne gelene kadar. Oynat uğurcum.
cmylmz:montaj o montaj söylemininin akla gelmesidir.
rezil kepaze olunacak andır.
plazmalarda 10 kilo fazla ekliyor zaten,ben daha zayıftım aslında.
oha lan bunu da mı yapmışım. hızlıymışım haaa hehehe
ahiret hayatında boşanmaları artıracak hadise..
maneviyatımızla teknolojinin çatıştığı ve şimdilik ulaşabildiğimiz son noktadır. Allah sonumuzu hayreyleye
rezilliğin diz boyu olacağı andır o an..
herkes kendi kicini kurtarma derdine duseceginden kimsenin benim gunahlara bakip ' pice bak neler yapmis' diyebilecegini zannetmiyorumdur.
mahşerin beş atlısı filminin ekranda gösterilmesidir.
-- spoiler --

Bakalım hilmi bey kadınlara laf atarken karısını aldatırken hiç utandı mı?
Hatice hanım minileri giyerken hiç içi cız etti mi?
Kendisinden para talep eden yoksul insana tepik atan hasan beyin son durumu ne olacak?
Allah'a, dine, ve kutsal kitaplara hakaretler yağdırarak entry giren sözlük yazarlarının götlerine entryleri girecek mi?
Kocasını ve çocuklarını terk edip giden necla hanım için neler düşünüldü?
Tayyip bey onca insanın günahına girerken neler düşünüyordu?
Hepsi bu akşam sana her şey müstehak programında.
mahşer tv'den ayrılmayın.

-- Spoiler --