bugün

entry'ler (280)

kandil gecesi içki içen kemalist

kemalizmle bu tür davranışları birbirine bağdaştırarak bir şey kazanmayı amaçlayan dostlar yanlış yoldadır. bilmelerini isterim.

tesisatçı çatalına dayanamıyorum diyen bayan

parlak göte sahip olanlar biraz daha yumuşak oluyorlar dostlar. o sebeptendir ki tesisatçı çatalı harbi erkek çatalıdır. izleyin.

penis deliğine kertenkele kaçması

maşallah ne penis varmış arkadaş. o kertenkeleyi çıkaracak şeyi biliyorum ben biraz okşa istersen.

erkeklerin kızlara sormak istediği sorular

memelerinizi açıp daha sonra da bize neden sapık muamelesi yapıyorsunuz pek sevgili kadın ırkı.

kars kaşarı

hiç yemedim daha önce güzel oluyor mu? kar (bkz: sın kaşarları)

bir kızı ona bakmayarak etkilemeye çalışmak

şimdi güzel kardeşlerim. karşınızdaki hatunu tavlama sebebiniz nedir? önce bu soruya cevap aramalısınız. amaç tadına bakmaksa bu kullanılabilir bir taktiktir. fakat aşıksanız ve evlenmek gibi bir niyetle o kadını elde etmek istiyorsanız bu isteğinizi elde etmenin tek yolu kendiniz olmaktır. düşünsenize tavladınız kızı fakat mal olduğunuz ağzının içine düşeceğiniz aşikar. bence kız fazla kalmaz.

içip içip tecavüze uğrayan parti kızları

ne olacağı belli bir ortama girmiş güzel kızımız. her bardağı fondip maşallah. sonra dans etmeye başlıyorlar ama tepindikçe vucüt yorulmaya başlıyor tabi. yere çöküyor hemen bir çakal yanı başında gel yardımcı olayım bir hava al diye yanaşıyor kızımızın yanına. arabaların arasına götürüp kusturuyor güzel kızımızı. o arada da ufakatn taciz başlıyor yardımsever oğlumuzda. kıza yapma etme desede ayakta duramıyor ki nasıl engellesin. hayırsever oğlumuz kaldırıyor eteği sıyırıyor külodu veriyor malafatı kızımızın hazinesine. ağlıyor yapma diyor ama giren girdi artık zevk almaya bak güzel kızım. tabi bunu gören bir çakal daha geliyor. bir kere de ben çakayım ya diyor. tabi işini bitiren diğeri iyi bakalım al diyor sonra bırak burda çeksin gitsin. o da çakıyor güzelce. sonuç olarak arkadaşlar masum bir şekilde sadece eğlenmeye giden salak kızımız iki tane yavşağın tecavüzüne uğrayıp hayatının kara gecesini yaşıyor böylece. duyrulur hanımlar siz ne kadar namuslu olursanız olun bir zaafınızı yakalrsa erkek kucaktasınız demektir.

real madridli hamit in kardeşi halil olmak

lütfen beni trabzon spor alsın ve ben bu psikolojik baskı altında ezileyim. halil paşam o kadar para kazanıp psikolojik baskı altında kalıyorsa biz ne yapalım?

öteki kadının dayanılmaz cazibesi

(bkz: öteki adamın dayanılmaz cazibesi) uludağ sözlük yazarlarının zaman içerisinde el birliği ile yazacağı kitap.

gitmekalburadagitmehayirgitme

hoşgelmiş. abazan öğrenci arkadaşımız. güzel memeli kıza ne oldu?

öteki adamın dayanılmaz cazibesi

hamdi kalyoncu bir psikoloji kitabı yazmış. (bkz: öteki kadının dayanılmaz cazibesi) bu kitaba karşılık biz sözlük yazarları da öteki adamın dayanılmaz cazibesini yazabiliriz. ne yani kadınlar hiç aldatmıyor mu? hadi aldatmayı da geçtim. hiç mi başkasını arzulamıyorlar.

borç toplayıp rahat yaşamak

milletten borç alıp geri ödemeden gününü gün eden yüzsüzdür.

araç alış satışı b formunun konusu mudur

arkadaşlar ticari bir araç aldık. bu aracın bedeli ba formunda gösterilir mi?

moderasyonun yazar ayrımcılığı

birgün işler yoğun olsun gireme sözlüğe akşam bir açıyorsun yeniden çaylak olmuşsun. bu muamele herkese yapılıyor mu çok merak ediyorum.

türkiye de dindarlığın yüksek hoşgörünün az olması

islam dini savaşı emreder. bir ayette zorlama yoktur derken diğerinde bizden olmayanla savaşın der. tarihine bakıldığında en acımasız katliamlar, ölümler müslümanlarca yapılmıştır. maalesef bugün yozlaşmayla birlikte hadsafhaya çıkmış olan durumdur.

eski sevgiliyle yeniden çıkmaya başlamak

ilk günler herşey eskisinden daha güzel olacaktır şüphesiz. fakat zamanla görülecek şey şudur ki; (bkz: aynı hatayı iki kez yapan eşektir)

puerta del cementerio

hoşgelmişsin. nasılsın? iyi misin? annen baban nasıllar?

sevgilinin pipisinin görüldüğü ilk an

hala (bkz: pipi) ise sorun büyük demektir. yok evrimini tamamlamış ve hakkıyla bir y. r. ak kıvamına geldiyse sevgiliye iyi ki benimsin dedirtecek durumdur.

lazım olur diye çift kişilik yatak alan öğrenci

önce yatacak kişiyi bulmalıdır. yatak olmasa da olur. işgüzarlıktan öteye gitmeyen bir davranıştır.

bir arkadaşı daha evlendirmek

bu ara çok sık olmaya başladı. sıra mı geliyor yoksa diye sordurtan durumdur.