bugün

çok güçlüydü.
saha çok kaliteliydi.
abi adam madrid.

gibi.
(bkz: fenerlilerin kıskançlıktan kudurması)
biz en azından madridle oynadık.
lazioyla oynamaya kapasitesi anca yetebilen takım taraftarı yazarın hazimsizligini gösteren ifade.
daha yazım kurallarını bilmeyen trollerin ayar vermeye çabasıdır.
real madridi sadece peste gören kamillerin, galatasarayla ilgili kurdugu hayaller.
beşiktaşta 8 yedi, diyebilmektir.
beşiktaşlıyım ama iki maçta toplam 5 gol bile olmayacağını düşünüyorum onların futbolu bizim baltalara sökmez
ayrıca hayatında liverpool'u yenmemiş fenerliler *.
bizim uefa kupamız varrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
http://www.youtube.com/watch?v=PkSdMOf2WPU
lisede son dersin boş olmasından faydanılarak açılmış başlık. çocuğum sen karışma bu işlere, okul çıkışı git evinde osbir çek, sonra da ayna karşısında sivilcelerini sıkarsın.
görsel
galatasaray bu oyunla lazioyu bilr zor yenerdi arkadaşlar, kusura bakmayın.

kızmayın etmeyin, fenerli değilim. elbette istiyorum galatasaray yensin hatta finale çıksın.

ama eminimki başta yazdığıma sadece galatasaraylı olmayanlar değil, galatasaraylı olanlar da hak verecektir.

ama buna rağmen, galatasaraya bol şanslar, vurduğun gol olsun diyorum.
real madrid ile elensek bile (!) bahaneye ihtiyacımız yoktur olamaz. lazio ile oynamıyoruz sonuçta.
biz kendi evinde adı sanı duyulmamış bir takıma karşı 4-5-1 ile başlayıp maçı 5-5-0 ile bitiren tırt bir teknik adama sahip değiliz. biz gereğinden fazla hucum oyuncusu maça başladığı için eleştirilen ama hep haklı çıkan bir teknik adama sahibiz.