bugün

şimdi ateistler ne der "allah cc yok dinler de yalan" şimdi bunu diyen birisisine bizim ne dememiz gerekir? "siktir git ordan allahsız kitapsız" dememiz gerekir ve şeriata uygun hareket ederek cezasını kesmemiz gerekir. buraya kadar sorun yok.

şimdi bu komünistlere bir de felsefik açıdan yaklaşalım diyor ki adam "allah yok" o zaman niye yaşıyon diye düşünmez mi insan? madem bu hayatın bir anlamı yok madem hiçbir şeyin bir anlamı yok madem evren falan tesadüfen oluştu o zaman gözü açıkla bakalım? göz nasıl oldu? (pardon sinirden konuyu karıştırdım). yani öyle kolay deyil bu işler yok efendim allah cc haşa yokmuş da yok haşa hz muhammed epilepsi hastasıymış da töbestafurullah gece gece...

özetle saçmalığın vücud bulmuş haline verilebilecek en güzel cevaplardan birisidir bu soru.
"madem öleceğiz bari allah olsun" dininin sloganı.
bir ateistle tartışılırken seçilen en aptalca yolun yolcusuna ait aptal saçması önerme.

cevap verilemeyecek bir soru değil bu. zevk için sefa için yaşıyorum lan der adamın oğlu. sen de göt olmanın duyuşsal halini yaşarsın.

not: ateist değilim ama ateistlerle laf dalaşına girecek kadar müslüman da değilim. haddimi bilirim. cumadan cumaya giderim camime, ağızımı siler otururum.
katıldığım önermedir insan kalmaz parası olmayan hayat standartları düzgün olmayan atlasın aşşağa. doğuştan sakat olan bi insan neden işkence çekiyorki saçmalık öldürsün kendini.
(bkz: kabak tadı)
yeryüzünde bulunmasının kendisi dahil kimseye faydası olmayan, tüm umutlarını bir yaratıcının, götünü kurtarmasına bağlayan kul feryadı. aslında korkmak yerine sevmeyi deneseniz daha farklı yerlerde, daha farklı kafada olabilirsiniz...
ölün de kurtulak yeter la yeter diye isyan ettirebilecek laf.
Kendisi ateist olan siki taşağına denk bir insan zevk için yaşama isteği duyuyorsa, diğer insanlara bakılınarak satanist olmak olasıdır. çünkü, ortada bir adaletsizlik vardır, zengin yoksul, sağlıklı sağlıksız insanlar vardır isyan edilmesi gereklidir. Gel-gelelim islami boyuttan bakılırsa bu bir sınama hayatıdır. insanların inançlarını ölçmek için böyle dağılım yapılmıştır.. şimdi dağılın diye cevaplanabilecek yorumların olduğu entrydir.
sadece allah icin yasayan zihniyet'in urettigi sozlerdir. Madem allah var, kendini havaya ucurun o ateistlerin arasinda, belki cennete 72 tane huri bulur.

Yani, boyle dusunen birisi mevcutsa, gitsin oldursun kendini zaten bir zahmet. Butun dunyaya bir iyilik yapmis olur...
her sabah güne başlarken bütün dünyanın ateislerine haykırdığım cümle. yatağımdan "i'm the legend" diye bağırarak çıkıyorum zaten. düşün artık kafam ne halde.
açıldığından itibaren insanların birbirlerinin düşüncelerine saygı göstermediği başlık. "ateist veya müslüman ne farkeder ki ? sonuçta şu anda hepimiz yaşıyoruz ve hepimizin kendine ait hayatları var. ben inanıyorum veya inanmıyorum kime ne ? iki tarafta birbirini yemekten normal yaşantılarını yaşayamıyorlar yahu" diye isyan ettirebilecek bir önerme aynı zamanda.
ateislere doğru yolu gösterme çabasıdır. Ne olursa olsun hiçbir zaman bitmeyecek tartışmadır. Herkes iman etse önce cehennem ölürdü diyebiliriz.