bugün

(bkz: kabak tadi vermek)
ı see angels mickey .. ı see.. you rıde a big red horse.. ı love you malll.. sweet jane.. sweet sweet jane
sözlükteki yazarları birbirine düşürmek için, başlık açan yazarların ismi duyulduğunda akla gelen tat.
alindiginda "uff, yeter artik. biktim" anlami tasiyan söz.
bıkkınlık,usanç bildiren deyimdir.fakat lahana veya pırasa kabaktan daha çok yakışmaktadır bu deyime.
(bkz: papaz hergün kabak yemez)
(bkz: bokunu çıkartmak)
(bkz: cılkı çıkmış olmak)
(bkz: piç etmek)
(bkz: 13 mart 2008 youtube a erisimin engellenmesi)
(bkz: 13 mayis 2008 youtube a erisimin kapanmasi)
(bkz: 13 mayis 2008 youtube a erisimin acilmasi)
(bkz: 13 mayis 2008 youtube a erisimin aralanmasi)
(bkz: 13 mayis 2008 youtube un gosterip vermemesi)
(bkz: 3 mayis 2008 youtube a erisimin engellenmesi)
(bkz: 5 mayis 2008 youtube a erisimin engellenmesi)
(bkz: 27 mart 2008 youtube a erisimin azat edilmesi)
bayginlik veren, konusmak istemedigimiz hadiselere verilen ad.
artik begenilmeyen, ilgi cekmeyen seylerin tadilmasi sonucu damakta olusan kekremsi tad.
bıktıran durumlar, tekrarlanan olaylar için de kullanılan deyimdir.
KABAĞIN TADI GÜZELDiR DE NiYE BOYLE BiRŞEY iÇiN TÖHMET ALTINDA BIRAKILMIŞ DiYE HAYIFLANDIĞIM DEYiMDiR.
bıkkınlık manasında kullanılarak kabağı rencide eden söz.kabak bu sözcügü hiç sallamamaktadır zira tadı da gayet güzeldir.
olayı soyutlaştırırsak, balkabağı bile (bkz: kabak tadı) verir.
1-Kabak yemeği veya kapak tatlısı yendikten sonra alınan tat.
2-Arkadas ve aile ortamında birşeyin sürekli söylenmesi ve söyleme maruz kalan kişinin kullandığı isyan cümlesi.
mükemmel, süper ötesi gruptur.
havuç soğan ve dereotu ile birlikte zeytinyağında kavrulup sarımsaklı yoğurt eklenerek yendiğinde bilhassa güzel olan tat. daha yeni yaptım, valla süper oldu.

sarımsak ve kekikle kavurup kuşbaşı tavuk eti ile sotesi de yapılabilir, bu da gayet güzel olur.

hoş ben tuz ekip çiğ çiğ de yiyebilirim. hangi sabrı tükenmiş atamız bıkkınlık gelmesi anlamını yükledi ise bu güzelim sebzeye, kınıyorum kendisini. yattığı yerde kıvransın işallah.
(bkz: kavak yelleri)
(bkz: acun ılıcalı)
trolllerin açtığı başlıkların verdiği tattır.
her daim insanlara verilendir. ***
sözlükteki ne olduğu belirsiz şakamsının okur ya da yazarlara verdiğidir.
hoş bir tatdır.
güncel Önemli Başlıklar