bugün

7. nesil yazar, hoş gelmiş yine ve yeniden.
Nesildaş yazar. Hoşgelmiş. Kaç taneymiş? *
lüzumsuzsa söndür.*
montezuma adlı yazarın tuvalette düşüp kafasını vurması neticesinde sözlükteki üst makamlara başvurup aldığı yeni yazar adıdır. yine de hoşbuldu.
hiç seri eksi oy vermemiş olan yazardır. ama hayallerde yaşayanları iyi bilir. testesteron seviyesi de olması gerekenin üstünde çıkmış, saçı dökülüyo garibin.
luzumsuz adamlar--luzumsuz kadınlar--luzumsuz çocuklar...

=luzumsuz familyası...
(#9336263) adam döktürmüş. kendisine sonuna kadar katıldım ve "kim o işte budur olarak ekleyen yazar? çıksın karşıma!!" demesine gerek yoktur. ben ekledim. teşekkürler kendi düşüncelerime de tercüman olmuşsun.
iyi çocuk, iyi yazar. kendisiyle her ne kadar ayrı saflarda durup farklı düşünce yapılarına sahip olsak da bu onun iyi bir insan olduğu gerçeğini değiştirmiyor. karşı görüşe de saygı duyulması gerektiğini, karşı görüşte olan herkesin kötü insan olmadığını bana en iyi anlatan yazar olmuştur kendisi. her ne kadar farklı şeylerden bahsetsek de bu adam sözlükte hep olsun.
bugün doğum günü olan yazar. iyi ki doğdum lan. ne sigime yarıyosam!
(#10020206) eğlenen adamların bir şeyleri büyüttüğünü falan sanıp aslında bir şeyleri kendileri büyütüyorlar ya işte o zaman komik oluyor usta.

bir de ''ne arar la'' ile başlayıp sonunun hakkın getireceği bir mizah anlayışı varmış. takdire şayan.

edit: haa bir de büyütüyoruz diye falan editlenmiş sözü geçen entry. hehheheh.
tarih: 26.11.2010
saat: eşşen ziki

genç mastürbatörle uğraşan yazar.

"büyütüyoruz" lafı zaten ordaydı. görmedin çünkü malsın. edit de yanlış yazımdan yapılmıştı. buna da yalan falan diyeceksin, çünkü malsın. devamı da var...

bıktım mnakoyum: sen kes kopyala yapıştır da mı yapabiliyodun! ben silmem onu merak etme. milletin de işi gücü yok bunu aklında tutacak. o da ayrı mevzu. bu da sondu.
sözlükte de tek küfreden yazar benmişim bu arada. ben mala mal derim hacı. gecenin eşşek saatinde nik altı bulaşıklarına mal derim özellikl.
--spoiler--
tarih: 26.11.2010
saat: eşşen ziki

genç mastürbatörle uğraşan yazar.

"büyütüyoruz" lafı zaten ordaydı. görmedin çünkü malsın. edit de yanlış yazımdan yapılmıştı. buna da yalan falan diyeceksin, çünkü malsın. devamı da var...

(luzumsuzadamlar, 26.11.2010 02:10)
--spoiler--
yok olurda kendi entry si falan silinir diye. böyle şeyler yazabiliyor silinince aman aklınızda bulunsun... öyle de heyecanlı öyle de hakaret edebilen biriymiş.
#10260979 anlından öptüm. duygularıma tercüman olmuş. böyle olsunlar bizde helal olsun diyelim değil mi kanka?
16 ve 17 için duble giriyorum; muhataplarına az bile ancak çok güzel yazmış. ağzına, kafasına sağlık; maşşallah. (17 için not; stada gidip maç izleyemeyen(uğuru kaçıyor) bir beşiktaşlıyım, ancak "bu adam>luzumsuzadamlar" kadar saygı duyabilenlerin sayısı çoğaldıkça maça gitmek de sarhoş olmak da araba kullanmak ve/veya büyükentte yaşamak da, daha makul bir hale gelecektir.

16 mı? kuvvetli kalem, belki de hukuki nedenlerden gerçekten az bile yazmışsın.
(#10514578) muhakeme usulüne bayıldığım yazar. budur abi olay.

ben de oy vermem. hiç vermedim. ama yobazlığa da lüzum yok yahu!
ismi ile müsemma değildir.lüzumlu bir adamdır.

adedleri artsın.
gönderdiği mesajlarda ağır hakaret ve küfür olduğundan dolayı pazartesi günü savcılığa verilecek olan yazardır. karşıma geçtiğinde de, savcılıktada aynı küfürleri edebilecek mi merak içerisindeyim.
dur dur dur.... şu anda gülmekten ölen yazar.
yazarlardan biri kendisine özelden mesaj atıp aynı cümlede 5 kez yobaz , 2 kez beyinsiz, 2 kez de gerizekalı demiş yazara siktir git demiştir.
koş la hemen git mahkemeye.