bugün

xena savascı prenses, iri kıyım kadın aktris.
(bkz: zeyna)
xena olarak tanınmış, onun dışında ise sadece the boogeyman filminde belli belirsiz gördüğüm yeni zelanda'lı aktris.
hepimizin ilk defa xena olarak tanıdığı lucy lawless, ingiliz dizisi footballer's wives'dan uyarlanan, football wives'da başrollerden birinde kadroya girdi.
Kaynak :
spider-man filminde * örümcek adam hakkında bilgi alınan insanlardan punk görümlü olanı canlandırmıştır. jenerikte ismi geçer. bünyeye dumur ettirir.
resmi için : görsel
yaşlanmış çökmüş gitmiş.
çocukken herkülle evlenmelerini çok istediğim avustralyalı aktris.
x-files ta hükümetin üstün insan projesi olarak karşımıza çıkmıştır.
battlestar galactica da sylon olarak karşımıza çıkan hatun. insan olmadığını biliyordum zaten. bide blackie lawless ın yeğeni bu.

(bkz: wasp)
(bkz: blackie lawless)
Eurotrip adLi fiLmdede women vandersexxx oLarak roL aLmistir..
battlestar galactica dizisindeki karakterinde ilk 5 sylon'u sozde gormus sylon.
son dizisi spartacus'te cesur sevişme sahnelerinde cicikleri (meme) gözüken yer çekimine meydan okuyan göğüslere sahip gerçek kadın.
(bkz: olsa da yesek)

edit: aradan neredeyse 6,5 yıl geçmiş olmasına rağmen fikrim değişmemiştir. şekil değiştirmiş olabilir.
(bkz: xena) ile ün kazanmış atletik ve çekici aktris. (bkz: battlestar galactica)nın yeni versiyonunda da (bkz: cylon) tiplerinden biri rolünde oynamıştır.
xena'da gösterip vermeyen maskülen bir hatunu yıllarca oynadıktan sonra, spartacus dizisinde bu durumu tamamen ortadan kaldırıp hem gösteren hem de bol bol veren bir hale dönüşmüş taş aktrist.
(bkz: yarma değil iri kemikli)
(bkz: lucy lawless hülya avşar benzerliği)
şarap gibi kadın valla.**
lan yazmayayım yazmayayım dedim de, yok arkadaş, olacak gibi değil.
aşırı derecede, hunharlık raddesinde, fütursuzluk seviyesinde seksi bir şey lan bu, ben bunun gençliğini bilirim, zeyna'yken de böyleydi, Lucretia'yken de böyle. ne yedirdiler, ne içirdiler anlamadım ki arkadaş...
erik gibi bir hatundur kendisi, kütür kütür efendim. kızıl saç ve beyaz ten birleşiminden oluşan seksiliğin bokunu çıkarmıştır. *
spartacuste lucretia gibi bi o*ospuyu oynamış kadındır rolü sevmesemde bence başarıyla oynamıştır.
elleri güzel olmayan oyuncu.
ilk olarak zeyna adıyla tanıdığımız, şu sıralar spartacus adlı dizi'De lucretia adlı karakteri canlandıran daş oyuncu. yeni zelanda'dandır.

http://www.zikro.net/watc...deo.php?v=965928400aec8f1 **
--spoiler--
"Zeyna" dizisi ile ün kazanan Yeni Zelandalı oyuncu Lucy Lawless ve arkadaşları, Kuzey Kutbu'ndaki petrol arama çalışmalarına dikkati çekmek amacıyla cuma günü Taranaki limanındaki Noble Discoverer gemisinin 53 metrelik sondaj kulesine tırmanmıştı. Polis, dört gündür gemide gösteri yapan protestocuları kuleden indirerek tutukladı.
Shell şirketi için petrol arama çalışmalarına katılacak gemi, hafta sonu Kuzey Kutbu bölgesine gitmek üzere yola çıkacaktı.
Greenpeace, olası bir petrol sızıntısının Kuzey Kutup bölgesindeki ekosisteme çok büyük zarar vereceğini ileri sürerek bölgedeki petrol arama çalışmalarına karşı çıkıyor.
Türkiye'de de gösterilen "Savaşçı Prenses Zeyna" dizisi ile ün kazanan 43 yaşındaki Lawless, en son "Spartacus" dizisinde rol almıştı.
Cuma günü eyleme başlamadan önce yaptığı açıklamada gezegenin ve çocukların geleceği için gösteriye katıldığını ifade eden Lawless, "çocuklarımın, petrol bulmak için kutup ayılarının yaşam alanının yok edildiği bir dünyada büyümesini istemiyorum" demişti.
--spoiler--
tutuklanmıştır.

http://magazin.haberturk....-oyuncu-tutuklandi-galeri
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar